Praktyki studenckie

W DNIACH do 21.10.2018 STRONA BĘDZIE AKTUALIZOWANA.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Zaliczanie praktyk:

• studenckich na studiach I i II stopnia
  • podyplomowych na kierunkach oświatowych (pedagogicznych).

PRAKTYKI STUDENCKIE PODLEGAJĄ OBOWIĄZKOWEMU ZALICZENIIU

Opiekę nad całym procesem odbywania praktyk na Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie sprawuje Opiekun ds. Praktyk Studenckich Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie. Jako opiekun praktyki i przedstawiciel Akademii WSB jest przełożonym studentów odbywających praktykę, odpowiada za realizację praktyki zgodnie z jej celem i programem oraz jest upoważniony do rozstrzygania wspólnie z przedstawicielem zakładu pracy spraw związanych z przebiegiem praktyki.

Programy praktyk są na dole strony, w plikach do pobrania.

Dokumentację praktyk, a zwłaszcza wniosek o zaliczenie praktyki wraz z jego uzasadnieniem (załącznik nr 6) oraz dzienniczek praktyk wraz ze sprawozdniem wypełnione elektronicznie, można konsultować mailowo lub osobiście z Opiekunem ds. Praktyk Studenckich Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie w dniach jego dyżurów, najlepiej po uprzednim telefonicznym kontakcie.

Dokumenty praktyk do konsultacji  należy przesyłać w otwartych plikach, a nie w pdf, z uwagi na możliwość wskazania miejsc do uzupełnienia.

Zatwierdzoną dokumentację składamy w wersji papierowej:

1) u Opiekuna Praktyk w dniach jego dyżurów - pokój 207 - Biblioteka,

2) w Dziekanacie Studiów I i II stopnia (dla studentów studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich),

3) w Dziekanacie Studiów Podyplomowych (dla studentów kierunków oświatowych).

Dokumenty praktyk składamy spiętej zszywaczem - NAJPIERW WNIOSEK, POD NIM ZAŁĄCZNIKI:

1) bez koszulki foliowej,

2) nie w teczce,

3) bez spinaczy.

Do wniosku o zaliczenie praktyki załączamy:

1) umowy (o pracę, cywilno-prawne) poświadczone za zgodność z oryginałem,

2) kopie po okazaniu oryginałów Opiekunowi ds. Praktyk Studenckich,

3) drukujemy korespondencję e-mailową z Opiekunem ds. Praktyk Studenckich, w szczególności zatwierdzający wniosek do zaiczenia.

ZAŁĄCZNIK NR 6 powinien być wypisany i wydrukowany w systemie umożliwiającym zachowanie oryginalnego wyglądu wniosku. W plikach do pobrania jest on zapisany w PDF jako wzór.

Załącznik nr 6  powinien zawierać nagłówek z nową nazwą Uczelni  Akademia WSB - i stopkę z aktualnym semestrem oraz oryginalną tabelę do podpisu dla Promotora i Opiekuna ds. Praktyk Studenckich.

Treść maila powinna odpowiadać regułom grzecznościowym (Witam!)