Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Aktualności

Artykuły

Studia dofinansowane w WSB w Cieszynie

Już w maju rozpocznie się rekrutacja kandydatów na studia dofinansowane I i II stopnia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W ramach projektu „Praktyczne programy kształcenia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu”, przy wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego, WSB w Cieszynie zaprasza na bardzo nowoczesne studia na kierunkach Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz Informatyka

czytaj więcej o Studia dofinansowane w WSB w Cieszynie

III Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego"

25 kwietnia 2017 r. w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego".

czytaj więcej o III Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego"

Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie - 24 kwietnia 2017

24 kwietnia 2017 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się posiedzenie „Rady Ekspertów”. Głównymi tematami poruszanymi w czasie posiedzenia były możliwości jakie stoją przed pracodawcami w związku z licznymi projektami unijnymi, w których uczestniczy Wyższa Szkoła Biznesu.

czytaj więcej o Posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie - 24 kwietnia 2017

Wizyta studyjna w PPG Polifarb w Cieszynie – największej fabryce z sieci PPG Industries w Europie

Wizyta studyjna w PPG Polifarb w Cieszynie 27.04.2017.jpg

Studenci drugiego i czwartego semestru Zarządzanie i Inżynieria Produkcji uczestniczyli w dniu 27 kwietnia 2017 roku w wizycie studyjnej w firmie PPG Polifarb Cieszyn. Fabryka ta jest największą z sieci PPG Industries w Europie - zatrudnia ok. 600 osób. 

czytaj więcej o Wizyta studyjna w PPG Polifarb w Cieszynie – największej fabryce z sieci PPG Industries w Europie

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - 6 kwietnia 2017

W dniu 6 kwietnia 2017 roku w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej absolwenci studiów I i II stopnia odebrali z rąk władz Uczelni i promotorów dyplomy ukończenia studiów inżynierskich, licencjackich i magisterskich. Uroczystości przewodniczył dr Marcin Lis - Prorektor ds. rozwoju i spraw studenckich

 

W semestrze zimowym 2016/2017 studia I stopnia ukończyli m.in. studenci kierunków: Informatyka, oraz Zarządzanie i inżynieria produkcji.

czytaj więcej o Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - 6 kwietnia 2017

Wizyta studyjna - budujemy kompetencje z PPG Polifarb Cieszyn SA

IMG_20170405_115105.jpg

W dniu 5 kwietnia 2017 r. studentów powitał osobiście i działalność firmy przedstawił dyrektor zakładu i prezes zarządu Waldemar Gołębiewski. PPG Polifarb SA to światowy lider produkcji wyrobów lakierowych dla przemysłu. W skład asortymentu wchodzą wyroby lakierowe na metal, farby do poziomego znakowania dróg, lakiery elektroizolacyjne, wyroby do malowania opakowań blaszanych, farby proszkowe, coil-coating, wyroby do malowania mebli, płyt pilśniowych, stolarki budowlanej, renowacji samochodów, żywice oraz wyroby dla motoryzacji.

czytaj więcej o Wizyta studyjna - budujemy kompetencje z PPG Polifarb Cieszyn SA

Z cyklu spotkanie z pracodawcą: PPG Polifarb Cieszyn SA - największy pracodawca w Cieszynie

Studenci drugiego semestru Zarządzania i Inżynierii Produkcji  mieli możliwość w niedzielę 2 kwietnia 2017 r. poznać wiodącego na polskim rynku producenta farb i lakierów dla zastosowań przemysłowych - PPG Polifarb Cieszyn SA. 

czytaj więcej o Z cyklu spotkanie z pracodawcą: PPG Polifarb Cieszyn SA - największy pracodawca w Cieszynie

IX Festiwal Nauki w Cieszynie 2017

Ponad 1000 osób uczestniczyło w wykładach, warsztatach i szkoleniach zorganizowanych w ramach IX Festiwalu Nauki w Cieszynie, który odbywał się w dniach 22-24 marca 2017 r.

czytaj więcej o IX Festiwal Nauki w Cieszynie 2017

Uroczysty apel „Pod Wałką” w 75 rocznicę mordu na żołnierzach Związku Walki Zbrojnej Armii Krajowej w Cieszynie

20 marca 2017 przedstawiciele Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oddali hołd 24 żołnierzom ZWZ AK pomordowanym w Cieszynie w czasie wojny przez nazistów. 

czytaj więcej o Uroczysty apel „Pod Wałką” w 75 rocznicę mordu na żołnierzach Związku Walki Zbrojnej Armii Krajowej w Cieszynie

Debata oksfordzka sztuką prowadzenia dyskusji

Bezpłatny warsztat dla 13 osób, które poznawały formułę debaty oksfordzkiej i zgłębiały tajniki wystąpień publicznych miał miejsce w piątek 17 marca w Klubie F44 Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie. Był on częścią przygotowań do turnieju Akademickich Mistrzostw Debat Oksfordzkich - AMPDO, które odbędą się w maju w Krakowie.

czytaj więcej o Debata oksfordzka sztuką prowadzenia dyskusji 

Nasi partnerzy