Kursy językowe

Studium Języków Obcych Akademii WSB Wydział Zamiejscowy w Cieszynie zaprasza do nauki języków obcych.

Aktualnie trwa nabór na kursy języka czeskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Prowadzimy również rekrutację na kurs języka hiszpańskiego, który mógłby się rozpocząć od października 2019 po zebraniu odpowiedniej ilości kursantów.

Nasza Uczelnia jest centrum egzaminacyjnym LCCI ETS. Organizujemy kursy przygotowujące do egzaminu TOEIC (TEST OF ENGLISH FOR INTERNATIONAL COMMUNICATIONTM) Listening and Reading, który daje możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu zaawansowania języka angielskiego.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

• mamy doświadczonych lektorów,
  • przygotowaliśmy ciekawe zajęcia w miłej atmosferze i w małych grupach językowych,
  • kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu,
  • główny nacisk kładziemy na komunikację,
  • gwarantujemy najniższe na rynku ceny.

Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych. Istnieje możliwość organizacji zajęć w godzinach przedpołudniowych, jeżeli zbierze się odpowiednia ilość osób.

Wybierz kurs

Kurs języka czeskiego

Kurs języka hiszpańskiego

Kontakt:

Magdalena Grala
Wydział Zamiejscowy w Cieszynie
Akademia WSB
ul. Frysztacka 44
43-400 Cieszyn

Informacje na temat kursów języka czeskiego, hiszpańskiego:
e-mail: lektorzy@wsb.edu.pl