Zasady rekrutacji

Uczestnikami studiów podyplomowych mogą być osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów wyższych (I-go lub II-go stopnia) (§1. pkt 2. Regulamin Studiów Podyplomowych WSB).

Krok 1. Wybierz interesujący Cię kierunek studiów podyplomowych. Formularz rekrutacyjny znajdziesz klikając obok interesującego Cię kierunku.

Krok 2. Po zalogowaniu się do systemu Rekrutacji On-Line wydrukuj podanie do Rektora oraz dowody wpłaty.

Krok 3. Wnieś opłatę za studia na podstawie wygenerowanego przez system rekrutacji On-Line dowodu wpłaty. Jest to możliwe zarówno za pośrednictwem internetowego konta bankowego ale także poprzez dokonanie wpłaty w oddziale banku, na poczcie lub kasie WSB. PAMIĘTAJ! Opłaty za studia powinny zostać regulowane na indywidualny numer konta bankowego, który generowany jest przez system Rekrutacji On-line podczas rejestracji kandydata (numer ten jest inny dla każdego kandydata).

Krok 4. W ciągu 14 dni od rejestracji On-Line dostarcz osobiście do Biura Rekrutacji Wydziału Zamiejscowego WSB:

• podanie do Rektora,

• jedną fotografię (45mm x 35mm),

• jedną fotografię w formie elektronicznej (format 25 mm x 20 mm), rozdzielczość 300 dpi),

• kserokopię dowodu osobistego (awers i rewers) + oryginał do wglądu,

• kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych + oryginał do wglądu

• potwierdzenie wpłaty kwoty wpisowej na konto Uczelni.

PAMIĘTAJ! Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej konieczne będzie podpisanie umowy finansowej. Należy dokonać tego osobiście w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Rozpoczęliśmy letnią rekrutację kandydatów chcących rozpocząć w październiku studia podyplomowe. Już dziś można wybrać kierunek z bogatej oferty Centrum Studiów Podyplomowych WSB.