Najlepsi w Polsce

Ranking Home&Market 2014

Akademia Liderów Biznesu

Cykl szkoleń biznesowych. Kliknij po więcej informacji.

WSB - Nr 1 w województwie!

Sukces naszej Uczelni w Rankingu Uczelni Wyższych 2013

Trwa rekrutacja na studia!

Od marca 2014 r. zapraszamy na kierunki:

- Informatyka

studia inżynierskie

- Zarządzanie i inżynieria produkcji

studia licencjackie
studia inżynierskie

studia magisterskie

oraz studia podyplomowe

Uwaga - wpisowe 0 zł

Zasady rekrutacji

Uczestnikami studiów podyplomowych mogą być osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów wyższych (I-go lub II-go stopnia) (§1. pkt 2. Regulamin Studiów Podyplomowych WSB).

Krok 1. Załóż prywatne konto w systemie Rekrutacji On-Line dostępnym na stronie internetowej - dziek.wsb.edu.pl/e-rekrutacja/. Wypełnij wymagane pola zgodnie z instrukcją. Po założeniu konta zostanie wygenerowany Twój osobisty numer NIU oraz hasło.

PAMIĘTAJ! Numer NIU i hasło powinny zostać zapamiętane i/lub zapisane.

Krok 2. Po zalogowaniu się do systemu Rekrutacji On-Line wydrukuj podanie do Rektora oraz dowody wpłaty.

Krok 3. Wnieś opłatę za studia na podstawie wygenerowanego przez system rekrutacji On-Line dowodu wpłaty. Jest to możliwe zarówno za pośrednictwem internetowego konta bankowego ale także poprzez dokonanie wpłaty w oddziale banku, na poczcie lub kasie WSB. PAMIĘTAJ! Opłaty za studia powinny zostać regulowane na indywidualny numer konta bankowego, który generowany jest przez system Rekrutacji On-line podczas rejestracji kandydata (numer ten jest inny dla każdego kandydata).

Krok 4. W ciągu 14 dni od rejestracji On-Line dostarcz osobiście do Biura Rekrutacji Wydziału Zamiejscowego WSB:

• podanie do Rektora,

• jedną fotografię (45mm x 35mm),

• jedną fotografię w formie elektronicznej (format 25 mm x 20 mm), rozdzielczość 300 dpi),

• kserokopię dowodu osobistego (awers i rewers) + oryginał do wglądu,

• kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych + oryginał do wglądu

• potwierdzenie wpłaty kwoty wpisowej na konto Uczelni.

PAMIĘTAJ! Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej konieczne będzie podpisanie umowy finansowej. Należy dokonać tego osobiście w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

Rozpoczęliśmy letnią rekrutację kandydatów chcących rozpocząć w październiku studia podyplomowe. Już dziś można wybrać kierunek z bogatej oferty Centrum Studiów Podyplomowych WSB.