Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Sławków

Artykuły

"Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

17 grudnia 2016 r. o godzinie 10.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie odbędzie się kolejny wykład pt. „Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca”. Tym razem pan dr Andrzej Kędziorski opowie małym studentom o zależnościach, które zachodzą między różnymi gatunkami zwierząt. 

czytaj więcej o "Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

Studenci w Sławkowie poznali instrumenty Świata

26 listopada 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie odbył się kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego pt. "Instrumenty Świata". Podczas zajęć pan dr inż. Łukasz Wróblewski opowiedział dzieciom o instrumentach z całego świata oraz o funkcjach, jakie pełnią w danej kulturze. Dzieci zobaczyły instrumenty wykonane między innymi warzyw, gliny, ze skór różnych zwierząt czy pancerza pancernika, usłyszały dźwięk, którym zaklina się kobry oraz były słuchaczami krótkiego koncertu saksofonowego, zagranego przez dr inż. Łukasza Wróblewskiego na żywo.

czytaj więcej o Studenci w Sławkowie poznali instrumenty Świata

Zapraszamy na wykład pt. „Instrumenty Świata”

26 listopada 2016 roku o godzinie 10.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Zapraszamy na wykład pt. „Instrumenty Świata”

Zapraszamy na uroczystą Inaugurację!

22 października 2016 r. (sobota) o godz. 9.30 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie. W uroczystości udział weźmie Burmistrz Miasta Sławków - p. Rafał Adamczyk oraz Przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej którzy wręczą Indeksy UDS nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Sokole oko" poprowadzą p. Agnieszka i Bartosz Kukurudza. 
Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDS wraz z Rodzicami.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDS drogą mailową.

Zgłoś się już dziś! Zostań prawdziwym Studentem

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie w Mieście Sławków! Rozpoczynamy rekrutację na zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładkach: rejestracja i opłaty oraz regulamin

 

Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś, zajmuje tylko kilka minut! 

Nasi partnerzy