Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Sławków

Artykuły

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie GórniczejBurmistrza Miasta Sławków oraz Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie, które odbędzie się w sobotę, 24 czerwca o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Sławkowie na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej. 
 Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

Zapraszamy na kolejny wykład UDS

10 czerwca 2017 roku o godzinie 10.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład UDS

Jak powstało życie na Ziemi? Odpowiemy na to pytania na najbliższym wykładzie.

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 27 maja 2017 r. o godz. 10.00.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o Jak powstało życie na Ziemi? Odpowiemy na to pytania na najbliższym wykładzie.

Wykład z Panem Korkiem o godzinie 10.00!

22 kwietnia 2017 roku, tradycyjnie o godzinie 10.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie, mali studenci spotkają się na wykładzie pt. „Kuchenne rewolucje”, który zostanie poprowadzony przez Ekipę Pana Korka.

czytaj więcej o Wykład z Panem Korkiem o godzinie 10.00!

Studenci w Sławkowie poznali tajemnice starożytnego Egiptu

Starożytny Egipt w Sławkowie

25 marca 2017 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie wyruszyli w podróż w górę Nilu.

czytaj więcej o Studenci w Sławkowie poznali tajemnice starożytnego Egiptu

Starożytny Egipt na najbliższym wykładzie UDS

25 marca 2017 roku o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie odbędzie się wykład pt. Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Starożytny Egipt na najbliższym wykładzie UDS

Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 25 lutego 2017 r. o godzinie 10.00  w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie, ul. Młyńska 14.

czytaj więcej o Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Elegancja-Francja w Sławkowie

Elegancja Francja7.jpg

W lutym studenci Uniwersytetów Dziecięcych WSB uczestniczyli w warsztatach językowo-kulturoznawczych "Elegancja-Francja", które poprowadziła p. Anna Giertler. Podczas zajęć dzieci nauczyły się podstawowych zwrotów w języku francuskim, poznały historię i ciekawostki związane z Wieżą Eiffla, porównali wysokości znanych budowli z całego świata, dowiedzieli się, jak przyrządza się ratatouille oraz jakie skarby skrywają francuskie muzea. Zajęcia odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

czytaj więcej o Elegancja-Francja w Sławkowie

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy