Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Sławków

Artykuły

Starożytny Egipt na najbliższym wykładzie UDS

25 marca 2017 roku o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie odbędzie się wykład pt. Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Starożytny Egipt na najbliższym wykładzie UDS

Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 25 lutego 2017 r. o godzinie 10.00  w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie, ul. Młyńska 14.

czytaj więcej o Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Elegancja-Francja w Sławkowie

Elegancja Francja7.jpg

W lutym studenci Uniwersytetów Dziecięcych WSB uczestniczyli w warsztatach językowo-kulturoznawczych "Elegancja-Francja", które poprowadziła p. Anna Giertler. Podczas zajęć dzieci nauczyły się podstawowych zwrotów w języku francuskim, poznały historię i ciekawostki związane z Wieżą Eiffla, porównali wysokości znanych budowli z całego świata, dowiedzieli się, jak przyrządza się ratatouille oraz jakie skarby skrywają francuskie muzea. Zajęcia odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

czytaj więcej o Elegancja-Francja w Sławkowie

Zapraszamy na kolejne wykłady w Sławkowie

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie, który odbędzie się 28 stycznia 2017 r. o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie, ul. Młyńska 14.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejne wykłady w Sławkowie

"Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

17 grudnia 2016 r. o godzinie 10.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie odbędzie się kolejny wykład pt. „Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca”. Tym razem pan dr Andrzej Kędziorski opowie małym studentom o zależnościach, które zachodzą między różnymi gatunkami zwierząt. 

czytaj więcej o "Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

Studenci w Sławkowie poznali instrumenty Świata

26 listopada 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie odbył się kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego pt. "Instrumenty Świata". Podczas zajęć pan dr inż. Łukasz Wróblewski opowiedział dzieciom o instrumentach z całego świata oraz o funkcjach, jakie pełnią w danej kulturze. Dzieci zobaczyły instrumenty wykonane między innymi warzyw, gliny, ze skór różnych zwierząt czy pancerza pancernika, usłyszały dźwięk, którym zaklina się kobry oraz były słuchaczami krótkiego koncertu saksofonowego, zagranego przez dr inż. Łukasza Wróblewskiego na żywo.

czytaj więcej o Studenci w Sławkowie poznali instrumenty Świata

Zapraszamy na wykład pt. „Instrumenty Świata”

26 listopada 2016 roku o godzinie 10.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Zapraszamy na wykład pt. „Instrumenty Świata”

Zapraszamy na uroczystą Inaugurację!

22 października 2016 r. (sobota) o godz. 9.30 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie. W uroczystości udział weźmie Burmistrz Miasta Sławków - p. Rafał Adamczyk oraz Przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej którzy wręczą Indeksy UDS nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Sokole oko" poprowadzą p. Agnieszka i Bartosz Kukurudza. 
Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDS wraz z Rodzicami.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDS drogą mailową.

Zgłoś się już dziś! Zostań prawdziwym Studentem

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie w Mieście Sławków! Rozpoczynamy rekrutację na zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładkach: rejestracja i opłaty oraz regulamin

 

Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś, zajmuje tylko kilka minut! 

Nasi partnerzy