Nasi Studenci - poznajmy się!

"Witajcie! Nazywam się Joasia Garncarz i mam 9,5 roku. Jestem uczennicą III klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Będzinie.
Moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka i język angielski. Na zajęcia w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym uczęszczam już 3 lat ponieważ lubię pogłębiać swoją wiedzę poprzez różnorodną tematykę wykładów. Chętnie również biorę udział we wszystkich "akcjach" organizowanych przez dąbrowską uczelnię. Mam wszechstronne zainteresowania, jednak największą przyjemność sprawia mi uprawianie sportu. Od 4 lat trenuję pływanie. W zeszłym roku rozpoczęłam swoją przygodę z siatkówką, która stała się moją pasją.
Dotychczasowe sukcesy sportowe, jakie udało mi się osiągnąć bardzo motywują mnie do kolejnych, czasem ciężkich treningów. Ale naprawdę warto. Pogodzenie nauki oraz dużej ilości sportu w ciągu tygodnia wiąże się z dobrą organizacją mojego czasu każdego dnia.
Wolne chwile uwielbiam spędzać z moim małym braciszkiem Adasiem, który często uczestniczy ze mną w różnych wydarzeniach sportowych.
Moje największe marzenie - zagrać w siatkarskiej reprezentacji Polski i zdobyć Mistrzostwo Świata. Czekam na wykład, który mógłby zainteresować większość DUDusiów pt. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w sporcie.
Pozdrawiam i zachęcam Wszystkich do studiowania w DUD WSB, Asia."

Dąbrowski Uniwersytet DziecięcyStudent Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

Witajcie! Mam na imię Mateusz, w tym roku skończę 7 lat. Chodzę do zerówki. Od września idę do szkoły. Mam różnorodne zainteresowania - uwielbiam gotować z mamą, zwiedzać szczególnie zamki. Uczęszczam na robotykę, lubię składać lego. Bardzo lubię muzykę i taniec. Interesuje się astronomią i dinozaurami. Jeszcze nie wiem czym chciałbym zajmować się w przyszłości. :)

/27.04.2017/

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!