Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wolbrom

 

 

 

Artykuły

W najbliższą sobotę zgłębimy tajemnice starożytnego Egiptu.

25 marca 2017 roku o godzinie 13.00 w Gimnazjum nr 4 w Wolbrmiu odbędzie się wykład pt. Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o W najbliższą sobotę zgłębimy tajemnice starożytnego Egiptu.

Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 25 lutego 2017 r. o godzinie 13.00  w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu.

czytaj więcej o Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach, który odbędzie się 21 stycznia 2017 r. o godzinie 13.00 w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu.

 

 

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

"Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

17 grudnia 2016 r. o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu odbędzie się kolejny wykład pt. „Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca”. Tym razem pan dr Andrzej Kędziorski opowie małym studentom o zależnościach, które zachodzą między różnymi gatunkami zwierząt. 

czytaj więcej o "Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

Studenci w Wolbromiu poznali najróżniejsze instrumenty z całego Świata

26 listopada 2016 roku w Gimnazjum nr 4 odbył się kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu pt. "Instrumenty Świata". Podczas zajęć pan dr inż. Łukasz Wróblewski opowiedział dzieciom o instrumentach z całego świata oraz o funkcjach, jakie pełnią w danej kulturze. Dzieci zobaczyły instrumenty wykonane między innymi warzyw, gliny, ze skór różnych zwierząt czy pancerza pancernika, usłyszały dźwięk, którym zaklina się kobry oraz były słuchaczami krótkiego koncertu saksofonowego, zagranego przez dr inż. Łukasza Wróblewskiego na żywo.

czytaj więcej o Studenci w Wolbromiu poznali najróżniejsze instrumenty z całego Świata

Zapraszamy na wykład pt. „Instrumenty Świata”

26 listopada 2016 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Zapraszamy na wykład pt. „Instrumenty Świata”

Młodzi Studenci zainaugurowani Rok Akademicki 2016/2017

22 października 2016 r. studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu zainaugurowali nowy rok akademicki. W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: Burmistrz Miasta Wolbrom - pan Adam Zielnik oraz Przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - pani Prodziekan dr Adrianna Siostrzonek- Sergiel, którzy wręczyli indeksy nowym studentom. Wyjątkowy wykład z udziałem żywych ptaków pt. „Sokole oko” zaprezentowali państwo Agnieszka i Bartosz Kukurudza. 

czytaj więcej o Młodzi Studenci zainaugurowani Rok Akademicki 2016/2017

Zapraszamy na uroczystą Inaugurację!

22 października 2016 r. (sobota) o godz. 13.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu. W uroczystości udział weźmie Burmistrz Miasta Wolbrom - p. Adam Zielnik oraz Przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej którzy wręczą Indeksy UDW nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Sokole oko" poprowadzą p. Agnieszka i Bartosz Kukurudza. 
Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDW wraz z Rodzicami.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDW drogą mailową.

Rekrutacja na rok 2016/2017 trwa - zapisz się na Uniwersytet

Jeśli chcesz zostac studentem  Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2016/2017, zapisz się już teraz. W nowym roku akademickim młodzi studenci wezmą udział w 10 nowych wykładach z różnych dziedzin nauki oraz w licznych warsztatach.

Sprawdź harmonogram wykładów i nie wahaj się - zarezerwuj miejsce już teraz.

Dla naszych dotychczasowych Studentów przygotowaliśmy specjalną promocję, która obowiązuje

Szczegóły związane z procesem rejestracji znajdą Państwo w zakładce Rejetracja i opłaty

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 

Nasi partnerzy