Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wolbrom

 

 

 

Artykuły

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom – pana Adama Zielnika mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu, które odbędzie się w sobotę, 24 czerwca o godz. 13.00 w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Wolbromiu na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej. 
 Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

Uwaga! Zmiana godziny wykładu.

10 czerwca 2017 roku wyjątkowo o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”

czytaj więcej o Uwaga! Zmiana godziny wykładu.

Jak powstało życie na Ziemi? Odpowiemy na to pytania na najbliższym wykładzie.

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu  zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 27 maja 2017 r. o godz. 13.00.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o Jak powstało życie na Ziemi? Odpowiemy na to pytania na najbliższym wykładzie.

Ekipa Pana Korka na kolejnym wykładzie UDW

22 kwietnia 2017 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu, mali studenci spotkają się na wykładzie pt. „Kuchenne rewolucje”, który zostanie poprowadzony przez Ekipę Pana Korka.

czytaj więcej o Ekipa Pana Korka na kolejnym wykładzie UDW

Balonowe eksperymenty z ekipą Pana Korka

Warsztaty Pana Korka w UDWolbrom06.jpg

4 kwietnia studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu uczestniczyli w warsztatach naukowych z ekipą Pana Korka. Podczas zajęć dzieci poznawały prawa fizyki i chemii wykonując szereg doświadczeń z wykorzystaniem balonów: eksperymentów odlotowych, wystrzałowyche, wybuchowych, drgających, kłujących, elektryzujących i parzących. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z zajęć.   

czytaj więcej o Balonowe eksperymenty z ekipą Pana Korka

Studenci w Wolbromiu wyruszyli w podróż po starożytnym Egipcie

Wędrówki po starożytnym Egipcie  w Wolbromiu

25 marca 2017 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu wyruszyli w podróż w górę Nilu. 

czytaj więcej o Studenci w Wolbromiu wyruszyli w podróż po starożytnym Egipcie

W najbliższą sobotę zgłębimy tajemnice starożytnego Egiptu.

25 marca 2017 roku o godzinie 13.00 w Gimnazjum nr 4 w Wolbrmiu odbędzie się wykład pt. Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o W najbliższą sobotę zgłębimy tajemnice starożytnego Egiptu.

Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 25 lutego 2017 r. o godzinie 13.00  w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu.

czytaj więcej o Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

Nasi partnerzy