Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wolbrom

 

 

 

Artykuły

Ekipa Pana Korka na kolejnym wykładzie UDW

22 kwietnia 2017 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu, mali studenci spotkają się na wykładzie pt. „Kuchenne rewolucje”, który zostanie poprowadzony przez Ekipę Pana Korka.

czytaj więcej o Ekipa Pana Korka na kolejnym wykładzie UDW

Balonowe eksperymenty z ekipą Pana Korka

Warsztaty Pana Korka w UDWolbrom06.jpg

4 kwietnia studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu uczestniczyli w warsztatach naukowych z ekipą Pana Korka. Podczas zajęć dzieci poznawały prawa fizyki i chemii wykonując szereg doświadczeń z wykorzystaniem balonów: eksperymentów odlotowych, wystrzałowyche, wybuchowych, drgających, kłujących, elektryzujących i parzących. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z zajęć.   

czytaj więcej o Balonowe eksperymenty z ekipą Pana Korka

Studenci w Wolbromiu wyruszyli w podróż po starożytnym Egipcie

Wędrówki po starożytnym Egipcie  w Wolbromiu

25 marca 2017 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu wyruszyli w podróż w górę Nilu. 

czytaj więcej o Studenci w Wolbromiu wyruszyli w podróż po starożytnym Egipcie

W najbliższą sobotę zgłębimy tajemnice starożytnego Egiptu.

25 marca 2017 roku o godzinie 13.00 w Gimnazjum nr 4 w Wolbrmiu odbędzie się wykład pt. Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o W najbliższą sobotę zgłębimy tajemnice starożytnego Egiptu.

Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu pt. „Pod napięciem”, który odbędzie się 25 lutego 2017 r. o godzinie 13.00  w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu.

czytaj więcej o Uwaga! Pod napięciem! Zapraszamy na kolejny wykład

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach, który odbędzie się 21 stycznia 2017 r. o godzinie 13.00 w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu.

 

 

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

"Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

17 grudnia 2016 r. o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu odbędzie się kolejny wykład pt. „Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca”. Tym razem pan dr Andrzej Kędziorski opowie małym studentom o zależnościach, które zachodzą między różnymi gatunkami zwierząt. 

czytaj więcej o "Walka czy współpraca- co się bardziej opłaca"- zapraszamy na kolejny wykład

Studenci w Wolbromiu poznali najróżniejsze instrumenty z całego Świata

26 listopada 2016 roku w Gimnazjum nr 4 odbył się kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu pt. "Instrumenty Świata". Podczas zajęć pan dr inż. Łukasz Wróblewski opowiedział dzieciom o instrumentach z całego świata oraz o funkcjach, jakie pełnią w danej kulturze. Dzieci zobaczyły instrumenty wykonane między innymi warzyw, gliny, ze skór różnych zwierząt czy pancerza pancernika, usłyszały dźwięk, którym zaklina się kobry oraz były słuchaczami krótkiego koncertu saksofonowego, zagranego przez dr inż. Łukasza Wróblewskiego na żywo.

czytaj więcej o Studenci w Wolbromiu poznali najróżniejsze instrumenty z całego Świata

Zapraszamy na wykład pt. „Instrumenty Świata”

26 listopada 2016 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Zapraszamy na wykład pt. „Instrumenty Świata”

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 

Nasi partnerzy