Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

Jak skutecznie budować markę osobistą?

Jak ważny jest dla ciebie twój wizerunek? Potrafisz go kreować na potrzeby sytuacji?  Wiesz, w jaki sposób Twoja silna marka osobista może Ci pomóc w realizacji planów zawodowych? Na te pytania odpowiedziała mgr Aneta Gawlas podczas szkolenia „Graj prawdziwie, udawaj szczerze”, które odbyło się w Akademii WSB 12 czerwca 2019 r. w ramach cyklicznych spotkań Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa. 

czytaj więcej o Jak skutecznie budować markę osobistą?

Graj prawdziwie, udawaj szczerze - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej

Jak ważny jest dla ciebie twój wizerunek? Potrafisz go kreować na potrzeby sytuacji?  Czy wiesz, że możesz świadomie wpływać na otoczenie przez to jak wyglądasz, w jaki sposób mówisz i jaką postawę prezentujesz? I osiągać przez to zamierzone cele? Wiesz, w jaki sposób Twoja silna marka osobista może Ci pomóc w realizacji planów zawodowych?

czytaj więcej o Graj prawdziwie, udawaj szczerze - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej

Goodiebox: gamifikacja, budowanie relacji i motywowanie pracowników online. Czy to się sprawdza?

Każdy pracownik ma potrzebę rozwijania się w firmie oraz bycia docenianym. A profesjonalizm, komfort i zaangażowanie pracowników to klucz do sukcesu każdej organizacji. Nie od dziś wiadomo, że ludzie stanowią najcenniejszy kapitał każdej organizacji.
GoodieBox to rozwiązanie gamifikacyjne, innowacyjny element systemu zarządzania organizacją – samouczący się mechanizm motywowania, wyrażania uznania dla współpracowników  oraz analizy zachowań zespołu w sposób prosty oraz niezwiązany ze strukturą firmy. GoodieBox stanowi połączenie maszyny vendingowej, użytecznej aplikacji mobilnej oraz wirtualnych punktów. Pozwala zarówno szybko nagradzać, jak i wyrażać uznanie pomiędzy współpracownikami.
Czy takie rozwiązanie się sprawdzi?

W dniu 11 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00, w ramach cylicznych spotkań Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa, odbędzie sie warsztat nauka-biznes na temat: Goodiebox: gamifikacja, budowanie relacji i motywowanie pracowników online. Czy to się sprawdza?

czytaj więcej o Goodiebox: gamifikacja, budowanie relacji i motywowanie pracowników online. Czy to się sprawdza?

Czy lean, industry 4.0 i recycling to wrogowie czy dobrzy przyjaciele? debata Nauka-Biznes

Czy lean, industry 4.0 i recycling to wrogowie, czy dobrzy przyjaciele? Czy można połączyć działania we wszystkich tych obszarach? Jak zadbać o równowagę w rozwoju organizacji i usprawnianiach? Co można zrobić już dziś, żeby zaoszczędzić pieniądze firmy dzięki usprawnieniom w tych obszarach?

 

W dniu 4 grudnia 2018 roku w Akademii WSB odbyła się debata Nauka – Biznes nt.: „Lean - Industry 4.0 - Recycling. Zespół grający do jednej bramki, czy śmiertelni wrogowie?”. Debata była kolejnym spotkaniem zorganizowanym w ramach Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa / o. Dąbrowa Górnicza.

czytaj więcej o Czy lean, industry 4.0 i recycling to wrogowie czy dobrzy przyjaciele? debata Nauka-Biznes

Debata Nauka – Biznes: Lean - Industry 4.0 - Recycling. Zespół grający do jednej bramki czy śmiertelni wrogowie?

Możliwe, że w swojej firmie dostrzegasz problem z wyborem priorytetów rozwoju. Często zastanawiasz się, na jakich działaniach rozwojowych należy się skupić i tracisz przez to sporo czasu i pieniędzy. A najgorsze jest to, że nie wiesz, który obszar przyniesie największe korzyści i największe oszczędności. Czy będzie to usprawnienie w duchu lean, czy może pójście drogą recyclingu, a może inwestycja w rozwiązania Przemysłu 4.0?

W dniu 4 grudnia o godz. 17.00 w sali 227 Akademii WSB odbędzie się Debata Nauka-Biznes nt. Lean - Industry 4.0 - Recycling. Zespół grający do jednej bramki czy śmiertelni wrogowie?

 

czytaj więcej o Debata Nauka – Biznes: Lean - Industry 4.0 - Recycling. Zespół grający do jednej bramki czy śmiertelni wrogowie?

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 | Strona 8 |


 

Nasi partnerzy