Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

O konferencji

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej wspólnie z Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz

TNOiK o/Dąbrowa Górnicza zapraszają do udziału
w konferencji

"Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu.

Od tradycji do współczesności"
***

„Współczesne kontynuacje dorobku Edwina Hauswalda”Termin konferencji: 8-9.03.2018 r.
 

Miejsce konferencji: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

W dobie globalizacji nauki i biznesu ważne jest wielokierunkowe spojrzenie na procesy zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami. Ważne są procesy, zdarzenia i relacje między nimi oraz ich dynamika. 


Celem konferencji jest przegląd fundamentalnych zagadnień współczesnego zarządzania, nowoczesnych koncepcji i metod zarządzania, perspektyw rozwojowych oraz kierunków badań na przyszłość, a także możliwości i efektów ich zastosowania w praktyce. Cykl konferencji poświęcony będzie dorobkowi polskich klasyków z obszaru nauk o zarządzaniu. Podejmowane będą ich dokonania w kontekście sukcesów i wyzwań widziane z perspektywy rozwoju nauk o zarządzaniu.

 

Pierwsza z cyklu konferencja odbyła się w roku 2017 i nawiązywała do obchodów 120-lecia nauk o zarządzaniu w Polsce, których rozwój był ściśle związany z nazwiskiem profesora Karola Adamieckiego, światowej sławy polskiego teoretyka i praktyka zarządzania. Z kolei konferencja zaplanowana na rok 2018 poświęcona będzie dorobkowi Edwina Hauswalda, który był specjalistą w zakresie maszynoznawstwa i organizacji.

 
 

Nasi partnerzy