Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Pierwsze kroki na Uczelni - zajęcia wyrównawcze z matematyki

Wybierasz się na studia na kierunkach Ekonomia, Logistyka, Informatyka, Bezpieczeństwo narodowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej? Planujesz powtórzyć i usystematyzować wiedzę z zakresu matematyki zanim rozpocznie się rok akademicki?

czytaj więcej o Pierwsze kroki na Uczelni - zajęcia wyrównawcze z matematyki

Wiedza o klastrach prosto od praktyków

Menedżer Klastra Executive MBA  to nowa propozycja Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, która spotkała się z dużym zainteresowaniem słuchaczy. Dzięki współpracy z Polish Wood Cluster słuchacze kierunku poznają dobre praktyki klastra, który już dziś odnosi znaczące sukcesy.

czytaj więcej o Wiedza o klastrach prosto od praktyków

Program Executive Education: Kreowanie Marki i Sukcesu Biznesowego - WSB Executive

Kreowanie Marki i Sukcesu Biznesowego - WSB Executive - innowacyjny program Executive Education połączony z indywidualną usługą doradczą.

 

Nasze programy executive education WSB Executive uczą wzorców, koncepcji, podejść i narzędzi praktycznych, które doprowadziły do realnej przewagi menedżerów i odpowiednio wzmacniane, mają największy wpływ na dalszy sukces osobisty i biznesowy decydentów i zarządzających biorących udział w zajęciach.

czytaj więcej o Program Executive Education: Kreowanie Marki i Sukcesu Biznesowego - WSB Executive

2 dyplomy w 2 lata - UWAGA NOWE KIERUNKI!

Dwa dyplomy w ciągu dwóch lat? Studia magisterskie i podyplomowe w jednym czasie?


To możliwe! Wykorzystaj szansę i przystąp do programu "2 dyplomy w 2 lata". Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej poszerzyła właśnie listę kierunków dostępnych dla absolwentów studiów I stopnia, którzy w roku akademicki 2015/2016 będą kontynuowali naukę na studiach magisterskich. Studenci objęci programem mogą wybrać jeden z bardzo atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych i skorzystać z bonifikaty 50%!

czytaj więcej o 2 dyplomy w 2 lata - UWAGA NOWE KIERUNKI!

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych - 21.03.2014 r.

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych 21.03.2014 r.jpg

W dniu 21 marca br. podczas uroczystej gali kilkuset absolwentów studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odebrało z rąk promotorów dyplomy ukończenia kształcenia.

czytaj więcej o Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych - 21.03.2014 r.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty pt. "Projektantki przyszłości" organizowane pod patronatem Akademii Projektantek Przyszłości

APP.jpeg

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów pt. „Projektantki przyszłości” organizowane przez Akademię Projektantek Przyszłości, która odmieni życie wybranym Kobietom. Akademia oferuje cykl nowatorskich warsztatów, które już zostały okrzyknięte ŻYCIOWĄ REWOLUCJĄ!

Szukasz zmiany? Pragniesz sięgnąć po swoje marzenia? Chcesz poczuć się spełnioną kobietą?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, zrób sobie prezent i zapisz się na wyjątkowe warsztaty, które odmienią Twoje życie!

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty pt. "Projektantki przyszłości" organizowane pod patronatem Akademii Projektantek Przyszłości

Jak profesjonalnie zarządzać projektem?

W czwartek 27 lutego br. odbyło się bezpłatne szkolenie dla słuchaczy studiów podyplomowych pt. "Jak profesjonalnie zarządzać projektem?", które poprowadził dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowy Górniczej.

czytaj więcej o Jak profesjonalnie zarządzać projektem?

Alternatywne i wspomagające sposoby porozumiewania się w pracy z dzieckiem z zaburzeniami komunikacji

Słuchacze studiów podyplomowych WSB uczestniczą w cyklu bezpłatnych kursów i szkoleń, które zorganizowało Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń. We wtorek 11 lutego mgr Joanna Belter-Czerniak zaprosiła studentów, nauczycieli szkolnictwa masowego, integracyjnego i specjalnego, logopedów, psychologów, rehabilitantów pracujących z dziećmi z zaburzeniami komunikacji do wzięcia udziału w szkoleniu "Alternatywne i wspomagające sposoby porozumiewania się w pracy z dzieckiem z zaburzeniami komunikacji".

czytaj więcej o Alternatywne i wspomagające sposoby porozumiewania się w pracy z dzieckiem z zaburzeniami komunikacji

Bezpłatny warsztat dla trenerów i coachów

Słuchacze studiów podyplomowych WSB uczestniczą w cyklu bezpłatnych warsztatów i kursów, które zorganizowało Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń. W dn. 12 lutego br. odbyło się szkolenie pt. "Narzędzia pracy z grupą dla trenerów, coachów, liderów", które poprowadził mgr Bartosz Płazak.

czytaj więcej o Bezpłatny warsztat dla trenerów i coachów

Zarządzanie bezpieczeństwem teleinformatycznym - bezpłatne szkolenie

Studenci studiów podyplomowych biorą udział w cyklu bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń. W czwartek 6 lutego br. odbył się kurs pt. „Zarządzanie bezpieczeństwem teleinformatycznym”, który poprowadził dr inż. Krystian Mączka.

czytaj więcej o Zarządzanie bezpieczeństwem teleinformatycznym - bezpłatne szkolenie

Dedykowane kształcenie podyplomowe dla kadry zarządzającej MOW

W piątek  dniu 24 stycznia br. odbyło się uroczyste rozpoczęcie studiów podyplomowych z zakresu Socjoterapii dla kadry zarządzającej i pracowników Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krupskim Młynie.

czytaj więcej o Dedykowane kształcenie podyplomowe dla kadry zarządzającej MOW

Wykład Marka Zubera dla słuchaczy Menedżerskich studiów podyplomowych

Renomowane Menedżerskie studia podyplomowe Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej to oferta dla kadry zarządzającej, która podczas zajęć ze znanymi i cenionymi ekspertami z dziedziny ekonomii, zarządzania oraz trenerami biznesu zdobywa praktyczną wiedzę, pozwalającą na podniesie kompetencji, wzmocnienie umiejętności i wykorzystanie zdobytych wiadomości w codziennej praktyce zawodowej.

czytaj więcej o Wykład Marka Zubera dla słuchaczy Menedżerskich studiów podyplomowych

Szkolenie dla kadry menedżerskiej Banku PKO

W środę 8 stycznia br. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się kurs dla kadry menedżerskiej Banku PKO pt. "Obsługa klienta - sprzedaż w warunkach wysokiej konkurencji". Zajęcia prowadził trener biznesu Bartosz Płazak.

czytaj więcej o Szkolenie dla kadry menedżerskiej Banku PKO

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych 2013/2014

We wtorek 3 grudnia br. w Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych semestru zimowego roku akademickiego 2013/2014.

czytaj więcej o Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych 2013/2014

Inauguracja podyplomowych studiów oświatowych

W poniedziałek 21 października br. ponad 300 osób wzięło udział w uroczystym spotkaniu inaugurującym podyplomowe studia oświatowe, które odbyło się w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w  Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Inauguracja podyplomowych studiów oświatowych

Studia podyplomowe dla kadry zarządzającej Akademii im. Długosza w Częstochowie

W piątek 11 października uroczyście zainagurowano projekt studiów podyplomowych na kierunku Rachunkowość i Finanse dla kadry zarządzającej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie realizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Studia podyplomowe dla kadry zarządzającej Akademii im. Długosza w Częstochowie

I Forum Coachingu i Superwizji

28 września 2013 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej  odbyło się się I Forum Coachingu i Superwizji. Podczas pierwszego spotkania zostało przeprowadzone szkolenie na temat „Praca z emocjami w ujęciu RTZ”, które  prowadził znakomity ekspert p.Leszk Zawlocki.

czytaj więcej o I Forum Coachingu i Superwizji

Edukacja-Praca-Kariera o studiach podyplomowych

Już jutro ukaże się trzeci numer gazety Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej poświęcony w całości ofercie studiów podyplomowych WSB.

 

czytaj więcej o Edukacja-Praca-Kariera o studiach podyplomowych

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych za nami

Gala Expo 2013W czwartek, 4 lipca w hali Expo Silesia odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, władz rządowych i samorządowych, delegacje firm i instytucji współpracujących z Uczelnią oraz blisko 800 absolwentów wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

 

Specjalną nagrodę na  kierunku Akademia trenerów grupowych ufundowało Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Rozwiń Skrzydła a wręczył ją Bartosz Płazak wiceprezes SRS.  Nagrodą tą jest  bezpłatny udział w wybranym przez absolwenta 16 godzinnym warsztacie  rozwojowym realizowanym przez stowarzyszenie w ciągu 12 miesięcy od wręczenia dyplomu.

czytaj więcej o Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych za nami

Podyplomowe Studium Bezpieczeństwa Biznesu

studium bezpieczeństwa biznesuCentrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Podyplomowe Studium Bezpieczeństwa Biznesu - Nowość!

czytaj więcej o Podyplomowe Studium Bezpieczeństwa Biznesu

Akademia Administratorów CISCO - zapraszamy!

Akademia AdministratorówWyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na studia podyplomowe: AKADEMIA ADMINISTRATORÓW CISCO - Nowość!

czytaj więcej o Akademia Administratorów CISCO - zapraszamy!

Zaproszenie na szkolenie dla tłumaczy!

szkolenie dla tłumaczyCentrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń zaprasza na szkolenie pn. "Tłumaczenia pisemne wspomagane komputerowo".

czytaj więcej o Zaproszenie na szkolenie dla tłumaczy!

Gry decyzyjne na studiach podyplomowych w WSB

Program trzech kierunków studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej  został wzbogacony o nowy element – gry decyzyjne.


Gry decyzyjne to jedna znajlepszych  metod kształcenia problemowego, które w warunkach uczelnianych pozwalają słuchaczom studiów podyplomowych tworzyć zjawiska, sytuacje i procesy identyczne z tymi, które na codzień występują w organizacjach komercyjnych.

czytaj więcej o Gry decyzyjne na studiach podyplomowych w WSB

Podziękowania

Podziękowania GalaW imieniu całej społeczności Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz swoim własnym pragnę Państwu podziękować za udział w uroczystej Gali wręczenia dyplomów ukończenia studiów podyplomowych w roku akademickiem 2012/2013.

czytaj więcej o Podziękowania

Nietypowy egzamin na zakończenia studiów podyplomowych

Egzamin Zarządzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowych

15 czerwca 2013 r. zakończyła się I edycja kierunku studiów podyplomowych „Zarządzanie i Dowodzenie w Sytuacjach Kryzysowych”, który był realizowany w Centrum Studiów Podyplomowych w Krakowie Wyższej Szkoły Biznesu
w Dąbrowie Górniczej.

 

Uczestnicy studiów spotkali się na egzaminie teoretycznym i praktycznym w rejonie miejscowości Paczółtowice. Zadaniem słuchaczy było odbicie zakładników, przeniesienie w bezpieczne miejsce zasobników ze środkami chemicznymi. Ponieważ wiadomo było, że kontenery i zakładnicy znajdują się w trzech różnych lokalizacjach, grupa studentów musiała się podzielić na 3 zespoły zadaniowe.

czytaj więcej o Nietypowy egzamin na zakończenia studiów podyplomowych

PRINCE2 Foundation. Akredytowane szkolenie z brytyjskim Certyfikatem Menedżera Projektu.

Celem szkolenia jest zapoznanie słuchaczy z wiedzą w zakresie prowadzenia projektów w oparciu o brytyjską metodykę PRNICE2®, powszechnie stosowaną w zarządzaniu projektami. Kurs kończy się egzaminem na poziomie Foundation.


Termin szkolenia: 

3-4 czerwca 2013 13-14 czerwca 2013        

godziny zajęć:  16:15-20:45

czytaj więcej o PRINCE2 Foundation. Akredytowane szkolenie z brytyjskim Certyfikatem Menedżera Projektu.

Erasmus szansą dla biznesu- program dla przedsiębiorców

Czy myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej lub od niedawna ją prowadzisz? A może posiadasz dobrze prosperującą działalność i chcesz wejść na nowe rynki lub poszukujesz innowacyjnych pomysłów? Transgraniczny program Erasmus dla młodych przedsiębiorców może być propozycją dopasowaną właśnie do Ciebie.

 

 

czytaj więcej o Erasmus szansą dla biznesu- program dla przedsiębiorców

97 % zadowolonych

Aż 97% absolwentów studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej deklaruje duże zadowolenie ze studiów – wynika z tegorocznych badań przeprowadzonych przez Centrum Studiów Podyplomowych WSB na reprezentatywnej grupie absolwentów.   Dziękujemy za zaufanie i tak pochlebne oceny.

 

Oferta studiów podyplomowych jakie można wybrać w marcu 2013 poniżej

czytaj więcej o 97 % zadowolonych

Szkolenie „Agresja w szkole – sposoby zachowania i reagowania w sytuacjach zewnętrznego zagrożenia agresją i przemocą w szkołach

Szkolenie „Agresja w szkole – sposoby zachowania i reagowania  w sytuacjach zewnętrznego zagrożenia agresją i przemocą w szkołach”

22 stycznia 2013 r. w ramach cyklu bezpłatnych szkoleń organizowanych dla słuchaczy pierwszych semestrów studiów podyplomowych odbyło się szkolenie pt. „ Agresja w szkole – sposoby zachowania i reagowania  w sytuacjach zewnętrznego zagrożenia agresją i przemocą w szkołach.

czytaj więcej o Szkolenie „Agresja w szkole – sposoby zachowania i reagowania w sytuacjach zewnętrznego zagrożenia agresją i przemocą w szkołach

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych zaprasza na szkolenia

 

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych zaprasza na szkolenia, które odbędą się w najbliższych miesiącach. Nasza uczelnia we współpracy z KSOIN realizuje studia Podyplomowe z zakresu Ochrony danych osobowych  w administracji i w biznesie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy