Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Turniej Absolwent WSB Cup 2017

Turniej Absolwent WSB Cup 2017

20 maja br. na dąbrowskim Orliku V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

Dołącz do Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów WSB

Dołącz do Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów WSB

Weź udział w akcjach, szkoleniach, konferencjach i wyjazdach. Buduj relacje oraz integruj społeczność akademicką.

Aktualności

Artykuły

Turniej Piłki Nożnej Absolwent WSB Cup 2017

logo.jpg

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB oraz Akademicki Związek Sportowy WSB organizują V Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Absolwent WSB Cup 2017”. Zawody sportowe odbędą się w dniu 20 maja na Orliku w Dąbrowie Górniczej (ul. Morcinka 4, ZS nr 3). W tegorocznej edycji turnieju weźmie udział 12 drużyn. W ramach Turnieju przewidziano wiele przedsięwzięć popularyzujących piłkę nożną oraz promujących aktywny tryb życia.

czytaj więcej o Turniej Piłki Nożnej Absolwent WSB Cup 2017

Kolejna edycja projektu wymiany młodzieży z Polski i Ukrainy już za nami.

Projekt „Most ponad granicami. Polsko-ukraińska wymiana młodzieży”, zrealizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Polsko-ukraińska wymiana młodzieży” dobiegł końca.

czytaj więcej o Kolejna edycja projektu wymiany młodzieży z Polski i Ukrainy już za nami.

Akademia Młodych Liderów Przedsiębiorczości

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów otrzymało dofinansowanie ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Inicjatyw Obywatelskich na realizacje projektu pt. Akademia Młodych Liderów Przedsiębiorczości. Projekt kierowany do 300 uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz 20 nauczycieli. Celem projektu jest kompleksowe promowanie przedsiębiorczości społecznej wśród młodzieży z województwa śląskiego. Zapraszamy szkoły ponadgimnazjalne do współpracy

czytaj więcej o Akademia Młodych Liderów Przedsiębiorczości

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów po raz kolejny będzie gościć młodzież z Polski i Ukrainy

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB po raz kolejny otrzymało dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury na realizację projektu pt. "Most ponad granicami. Polsko-ukraińska wymiana młodzieży”, realizowanego w ramach programu Polsko-Ukraińska Wymiana Młodzieży.

czytaj więcej o Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów po raz kolejny będzie gościć młodzież z Polski i Ukrainy

Dni Dawcy "Dwa Wymazy & do Bazy"

DKMS.jpg

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB organizuje Dni Dawcy, które odbędą się w dniach 25-26 kwietnia 2015 r w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w ramach ogólnopolskiej akcji „Dwa wymazy & do bazy” inicjowanej przez Fundację DKMS Polska. Celem akcji jest rozpropagowanie wśród społeczności lokalnej i akademickiej świadomej rejestracji jako potencjalny dawca szpiku i komórek macierzystych.

Jednym z kluczowych aspektów akcji jest przekazanie wiedzy na temat bycia potencjalnym dawcą, problematyki dawstwa szpiku kostnego w Polsce, dojrzałości w momencie rejestracji jako potencjalny dawca oraz sytuacji Pacjentów chorych na nowotwory krwi.

czytaj więcej o Dni Dawcy "Dwa Wymazy & do Bazy"

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 | Strona 8 |


 

Nasi partnerzy

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB w Dąbrowie Górniczej

Adres: ul. Cieplaka 1 c,
41-300 Dąbrowa Górnicza
E-mail: info@absolwentwsb.pl
Telefon: +48 (32)262-28-05