Informacje organizacyjne

Konferencja kierowana jest do studentów pedagogiki, socjologii, resocjalizacji, bezpieczeństwa narodowego, zarządzania, informatyki, prawa i psychologii oraz do wszystkich osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa i sytuacji kryzysowych.

Opłata konferencyjna wynosi 150 zł i obejmuje ona czynne uczestnictwo w konferencji oraz publikację.

Istnieje również możliwość wygłoszenia referatu bez publikacji - opłata konferencyjna wynosi wówczas 50 zł.

Istnieje możliwość udziału w publikacji - koszt publikacji referatu: 100 zł (szczegóły w zakładce Publikacja konferencyjna).

Do wystapień zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły dwuosobowe. Istnieje możliwość wystąpienia z referatem, bądź posterem.

Bierny udział w konferencji jest bezpłatny.

Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Propozycje noclegów:

Hotel Pogoria Residence znajdujący się ok. 2 km od Uczelni (10 % zniżki od cen podanych na stronie przy powołaniu się podczas rezerwacji na Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej).

Pałac Dąbrowa Górnicza http://palacdg.pl/ znajdujący się ok. 1,5 km od Uczelni