Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

O PTE

Artykuły

O PTE

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej od 10 listopada 2017 r. jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego o/Katowice

 

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (PTE) jest niezależnym, profesjonalnym, ogólnopolskim stowarzyszeniem ekonomistów zrzeszającym zarówno praktyków, jak i teoretyków. PTE jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekonomistów (The International Economic Association).

 

Współpraca pomiędzy Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej a Polskim Towarzystwem Ekonomicznym o./Katowice dotyczy wsparcia merytorycznego i organizacyjnego PTE w realizacji celów statutowych. Obejmuje ona m.in. współorganizację konferencji naukowych, szkoleń i spotkań eksperckich, a także kompleksowe doradztwo ekonomiczne, organizacyjne, prawne, podatkowe i sporządzanie ekspertyz.

 

Zainicjowana współpraca zakłada także aktywną działalność Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Katowicach w zakresie edukacji ekonomicznej młodzieży i umacniania wiedzy o współczesnej gospodarce.

  

Nasi partnerzy