Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Baza dydaktyczna

Budynek Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mieści się w samym centrum miasta, przy ulicy Cieplaka 1c. Studenci mają do dyspozycji nowoczesne aule, sale audiowizualne, laboratoria komputerowe, bibliotekę multimedialną oraz pomieszczenia rekreacyjno-sportowe.

 

Siedziba Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej znajduje się w budynku o łącznej powierzchni 12 000 m2. Uczelnia dysponuje 7 salami audytoryjnymi, 14 salami wykładowymi, 25 salami dydaktycznymi, 4 multimedialnymi pracowniami językowymi oraz 15 laboratoriami komputerowymi. Potwierdzeniem nowoczesności oraz funkcjonalności budynku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest otrzymanie II nagrody w zorganizowanym przez Związek Inżynierów i Techników Budowlanych oraz Ministerstwo Infrastruktury konkursie „Budowa Roku 2004".

 

W skład bazy dydaktycznej WSB wchodzą m.in.:

Artykuły

Wynajem sal dydaktycznych oraz audytoryjnych

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zaplecza infrastrukturalnego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Wynajem sal dydaktycznych oraz audytoryjnych 

Nasi partnerzy