Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Zapraszamy na III Międzynarodową Konferencję Naukową - Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI w.

Jaka jest przyszłość kształtowania się bezpieczeństwa Regionu i Polski? Bliżej, czy dalej do współczesnego konfliktu w Europie? Czy teraźniejszy człowiek żyje w świecie rzeczywistym czy wirtualnym? Na te pytania odpowiedzi znajdą uczestnicy III Międzynarodowej Konferencji Naukowej Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI w.

czytaj więcej o Zapraszamy na III Międzynarodową Konferencję Naukową - Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI w.

The International Congress on Sustainable Development, Public Management and Territorial Governace

The International Congress on Sustainable Development, Public Management and Territorial Governace will explore the ongoing dynamics, emerging issues and future challenges regarding territorial governance and public management as well as the other fields of research that may have an influence on sustainable development.  

czytaj więcej o The International Congress on Sustainable Development, Public Management and Territorial Governace

Konferencja "Pracownicze plany kapitałowe dla małych, średnich i dużych organizacji"

AEGON, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział w Katowicach oraz Akademia WSB - jako Parton Honorowy wydarzenia - zapraszają na konferencję "Pracownicze plany kapitałowe dla małych, średnich i dużych organizacji", która odbędzie się 11 czerwca 2019 r. w Akademii WSB.

czytaj więcej o Konferencja "Pracownicze plany kapitałowe dla małych, średnich i dużych organizacji"

Dzień Innowatora

Powołanie Akademii Lidera Klubu Innowatora, wykłady ekspertów, panele dyskusyjne, warsztaty w ramach laboratorium kreatywności - to tylko wybrane wydarzenia Dnia Innowatora, na który Akademia WSB zaprasza wspólnie z Klubem Innowatora i Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną. Gościem specjalnym Dnia Innowatora (30 maja 2019 r.) będzie mjr Rocco Spenceremerytowany oficer armii amerykańskiej, który w swoim wykładzie "Odpowiedzialne przywództwo" poruszy zagadnienia związane z motywacją zepołów i kształtowaniem postaw przywódczych. 

czytaj więcej o Dzień Innowatora

Akademicki Konkurs Anatomiczny

31 maja 2019 roku studenci Akademii WSB będą rywalizować o wygraną w ramach Akademickiego Konkursu Anatomicznego. Konkurs, w którym studenci sprawdzą się z wiedzy z anatomii prawidłowej i funkcjonalnej człowieka, obejmować będzie część teoretyczną (test wiedzy) oraz praktyczną (tzw. szpilki).

czytaj więcej o Akademicki Konkurs Anatomiczny

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy