Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Akademia WSB wspiera Dzień Dawcy Szpiku

Kuba ma 23 lata i ostrą białaczkę szpikową. Długie leczenie chemioterapią przynosi rezultaty, jednak do pełnego wyzdrowienia Kuba potrzebuje waszej pomocy. Akademia WSB serdecznie zachęca do zarejestrowania się jako Dawca szpiku. Będzie można to uczynić w drugiej połowie stycznia i na początku lutego w Akademii WSB oraz innych miejscach w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu.

czytaj więcej o Akademia WSB wspiera Dzień Dawcy Szpiku

Jubileusz 8-lecia Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych

W 2020 roku Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych obchodzi Jubileusz 8-lecia istnienia. W związku z tym 31 stycznia odbędzie się uroczysta Gala dla zaproszonych gości oraz warsztaty z zakresu bezpieczeństwa dla studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe i uczniów klas mundurowych województwa śląskiego i małopolskiego. 

czytaj więcej o Jubileusz 8-lecia Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB 9-15 lutego 2020

Czy chcecie wiedzieć jak rozwijać swoje AQ i osiągać ponadprzeciętne wyniki? Jak budować zaufanie i dobre relacje w biznesie? Jakie zmiany w prawie pracy czekają nas w 2020 roku? To świetnie się składa, ponieważ  już 9 lutego 2020 startujemy z kolejną edycją cyklicznej inicjatywy Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń, w ramach której poznacie odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań i zwiększycie swoje kompetencje.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB 9-15 lutego 2020

Studenci Akademii WSB oddadzą hołd ofiarom Marszu Śmierci

17 stycznia 2020 r. Studenci Naukowego Koła Bezpieczeństwa Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB oddadzą cześć ofiarom ewakuacji obozu KL Auschwitz-Birkenau. Marsz Pamięci 2020 odbędzie się w godzinach 6:00-20:00 i poprowadzi uczestników przez wszystkie etapy katorżniczej wędrówki: od Oświęcimia, poprzez Brzeszcze, Pszczynę, Pawłowice, Jastrzębie Zdrój, aż do Wodzisławia Śląskiego.

czytaj więcej o Studenci Akademii WSB oddadzą hołd ofiarom Marszu Śmierci

Akademia WSB zachęca do wspierania Domu Aniołów Stróżów

Już 20 grudnia Akademia WSB weźmie udział w świątecznej akcji Gazety Wyborczej, która przygotowała specjalny program z okazji 25-lecia Domu Aniołów Stróżów. Inicjatywa umożliwi organizacjom i osobom prywatnym wspieranie stowarzyszenia poprzez zakup bombek na świątecznej choince, która pojawi się w specjalnym wydaniu Gazety Wyborczej.

czytaj więcej o Akademia WSB zachęca do wspierania Domu Aniołów Stróżów

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy