Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Dzień bezpieczeństwa z Akademią WSB

Boimy się terrorystów, ale to na drogach, a nie w zamachach, ginie rocznie prawie 3 tysiące Polaków. Zapominamy, że najgroźniejszym zwierzęciem na świecie jest centymetrowej wielkości komar. 

czytaj więcej o Dzień bezpieczeństwa z Akademią WSB

Akademia WSB patronem Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs’2018!

Interesuje Cię logistyka? Jesteś studentem tego kierunku, a może wykładowcą? Chcesz poznać nowości technologiczne i świeże spojrzenie na branżę oraz dodatkowo znaleźć pracę? Jeśli tak – zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka - TransLogistica Jobs’2018. 

czytaj więcej o Akademia WSB patronem Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs’2018!

Gala Akademicka dla Absolwentów studiów MBA

Zapraszamy do udziału w uroczystej Gali Akademickiej dla Absolwentów studiów MBA. Podczas Gali zostaną wręczone świadectwa ukończenia studiów MBA oraz certyfikaty Partnerów studiów. Gala odbędzie się w dniu 23 listopada 2018 r. o godz. 17.00 w Audytorium Maximum Akademii WSB

czytaj więcej o Gala Akademicka dla Absolwentów studiów MBA

XVII Forum Coachingu i Superwizji - szkolenie z mózgiem w tle!

Jak można wykorzystać odkrycia ze świata neuronauki, aby osiągać lepsze efekty w pracy coachingowej? Jakie są podstawy naukowe modelu PRISM Brain Mapping i jak go wykorzystać w praktyce? Jak skutecznie pracować na narzędziach PRISM w procesie coachingu - Case Study? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź podczas XVII Forum Coachingu i Superwizji, które odbędzie się 15 grudnia 2018 r. w godz. 16.30-18.00. 

czytaj więcej o XVII Forum Coachingu i Superwizji - szkolenie z mózgiem w tle!

Absolwent XXI wieku - zagłosuj w plebiscycie

Trwa Plebiscyt na najbardziej znanych i zasłużonych absolwentów z woj. śląskiego. Kto zostanie Absolwentem XXI wiekuLudzie sukcesu, zaangażowani działacze, osoby z pasją i przede wszystkim... absolwenci śląskich uczelni. To oni mają szansę na zwycięstwo w konkursie! Wśród kandydatów ponad setka osób. Nie zabrakło także absolwentów Akademii WSB (do 15 kwietnia 2018 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej). 

czytaj więcej o Absolwent XXI wieku - zagłosuj w plebiscycie 

Nasi partnerzy