Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w WSB

Legenda

Artykuły

Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2017

Festiwal Nauki odbędzie się w dniach 20 - 26 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

Jest to cykliczne, popularnonaukowe przedsięwzięcie, którego celem w nawiązaniu do działalności uczelni jest łączenie dwóch niezwykle istotnych obszarów, jakimi są nauka i biznes. To czas 
i miejsce, w którym przedstawiane i promowane są światowe osiągnięcia nauki, inicjatywy społeczne oraz przedsięwzięcia naukowo - biznesowe na rzecz rozwoju społeczeństwa. 

czytaj więcej o Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej 2017

Gala wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych - recital Zbigniewa Zamachowskiego

Rektor i Senat Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mają zaszczyt zaprosić na Galę wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

czytaj więcej o Gala wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych - recital Zbigniewa Zamachowskiego

Koncert "Wieczór romansów i pieśni słowiańskich"

Wieczór romansów i pieśni słowiańskich

Już 28 marca 2017 r. o godz. 16.30 zapraszamy na pierwszy Międzypokoleniowy Salon Muzyczny WSB. Piękno melodii, w której słychać wolność i nieskrępowaną przestrzeń, autentyczność przekazu, szczerość i niebanalność tekstów, to tylko niektóre cechy wyróżniające naszą słowiańską muzykę. Romanse i pieśni słowiańskie w wykonaniu wspaniałych solistów scen operowych Swietłany Kaliniczenko (sopran) oraz Oskara Jasińskiego(tenor) rozpoczną cykl koncertów muzycznych w Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Liczba biletów ograniczona.

czytaj więcej o Koncert "Wieczór romansów i pieśni słowiańskich"

Wykład otwarty Antoniego Styrczuli pt. "Przeszedłem Rubikon"

Przekroczyłem Rubikon

Dziennikarz, doradca oraz rzecznik prasowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (w latach 1996-98)... tym razem jednak Antoni Styrczula podzieli się swoimi doświadczeniami walki z chorobą nowotworową. Już 29 marca 2017 r. o godz. 17.00 w Audytorium D, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej podczas spotkania autorskiego pt. "Przeszedłem Rubikon" porozmawiamy o tym co najważniejsze, a więc o zdrowiu.

 

czytaj więcej o Wykład otwarty Antoniego Styrczuli pt. "Przeszedłem Rubikon" 

Nasi partnerzy