Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Inauguracja Klubu MBA w Akademii WSB

27 marca 2019 roku wspólnie z Absolwentami studiów Executive MBA oraz Master of Business Administration, realizowanych w partnerstwie z EY Academy of Business, zainaugurujemy działalność Klubu MBA Akademii WSB.

czytaj więcej o Inauguracja Klubu MBA w Akademii WSB

Obchody Światowego Dnia Autyzmu w Akademii WSB

W ramach obchodzonego 2 kwietnia Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, Akademia WSB zaprasza do udziału w spotkaniach poświęconych właśnie tej tematyce. Spotkania dotyczące metod skutecznej komunikacji z osobami ze spektrum autyzmu, budowaniu integracji sensorycznej oraz metodom pracy z uczniami ze spektrum autyzmu zaplanowano w dniach od 2 do 5 kwietnia.

czytaj więcej o Obchody Światowego Dnia Autyzmu w Akademii WSB

Zapraszamy szkoły średnie z całej Polski!

Ogólnopolski Turniej Klas o Profilu Mundurowym organizowany przez Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB jest przedsięwzięciem cyklicznym i najbardziej prestiżowym projektem tego rodzaju w Polsce. Każdego roku w konkursie udział bierze kilkuset uczniów reprezentujących klasy o profilu mundurowym z całej Polski. 


czytaj więcej o Zapraszamy szkoły średnie z całej Polski!

Uważni i zaangażowani. Forum Coachingu w Akademii WSB

Akademia WSB zaprasza na XVII Forum Coachingu i Superwizji, które odbędzie się 9 marca. Gościem Specjalnym Forum będzie Pani Renata Molesztak - psycholog, psychoterapeuta, trener, pracująca w nurcie poznawczo-behawioralnym CBT z wykorzystaniem Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT, uważności (mindfulness) i technik szkoły systemowej.

czytaj więcej o Uważni i zaangażowani. Forum Coachingu w Akademii WSB

Konferencja Project Management 2.0

Akademia WSB zaprasza na konferencję "Project Management 2.0", która odbędzie się 22 marca 2019 r. w godz. 10.00-16.00. Konferencja stanowić będzie platformę wymiany informacji pomiędzy czołowymi postaciami w zakresie teorii i praktyki zarządzania projektami. W jej ramach cenieni eksperci przedstawią czynniki wspierające wzrost wydajności projektów oraz sposoby stymulowania rozwoju podejścia projektowego na podstawie dobrych praktyk w wybranych branżach.

czytaj więcej o Konferencja Project Management 2.0

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy