Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Akademii WSB prof. Wiesławowi Banysiowi

Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Akademii WSB Panu Profesorowi Wiesławowi Banysiowi. Uroczystość odbędzie się 28 maja 2018 r. o godz. 11.00 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej (Plac Wolności 1).

czytaj więcej o Uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Akademii WSB prof. Wiesławowi Banysiowi

Do sukcesu! Akademia HR

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu Do sukcesu! Akademia HR, którego partnerem jest Akademia WSB. Organizatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, a panele dyskusyjne będzie moderował dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

czytaj więcej o Do sukcesu! Akademia HR

Edukator studencki 2018

Autorytet, Wykładowca „praktycznie najlepszy” oraz Przyjaciel studenta to kategorie, w których studenci i absolwenci Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej wybiorą najlepszych wykładowców w roku akademickim 2017/2018. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur (od 20 stycznia do 28 lutego 2018 r.), a następnie do głosowania w konkursie internetowym. Ogłoszenie laureatów konkursu o miano „Edukator studencki 2018” nastąpi podczas uroczystej gali Święta Uczelni – 22 czerwca 2018 r.

czytaj więcej o Edukator studencki 2018

Ogólnopolska konferencja studenckich kół naukowych "Znaczenie aktywności fizycznej w praktyce fizjoterapeutycznej"

24 maja 2018 r. w Akademii WSB odbędzie się ogólnopolska konferencja studenckich kół naukowych "Znaczenie aktywności fizycznej w praktyce fizjoterapeutycznej". Celem konferencji jest integracja obszarów: zdrowia, edukacji i aktywności fizycznej. Poruszane tematy mają pokazać lekarzom, rodzicom, nauczycielom WF, nauczycielom nauczania początkowego, trenerom i opiekunom dzieci i młodzieży by zjednoczyli swoje siły i kompetencje w działaniu na rzecz propagowania idei aktywnego życia.

czytaj więcej o Ogólnopolska konferencja studenckich kół naukowych "Znaczenie aktywności fizycznej w praktyce fizjoterapeutycznej"

Akademicki Konkurs Anatomiczny

Zapraszamy studentów na międzyuczelniany konkurs wiedzy z anatomii prawidłowej i funkcjonalnej człowieka., który odbędzie się 25 maja 2018 r. w Akademii WSB.

czytaj więcej o Akademicki Konkurs Anatomiczny

5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives

5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives. There have been a lot of changes in the sphere of functioning of the modern organization in the last years. Globalization, accompanied by rapid technological changes have created a completely new business environment.

czytaj więcej o 5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives

V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. „Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata”

V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. "Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata" odbędzie w czerwcu 2018 r. w Akademii WSB. Celem konferencji jest kształtowanie twórczego i interdyscyplinarnego spojrzenia jej uczestników na problematykę szeroko rozumianych problemów bezpieczeństwa.

czytaj więcej o V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. „Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata”

Światowy Kongres Ekologii Umysłu

Światowy Kongres Ekologii Umysłu odbędzie się w pierwszym tygodniu lipca 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Akademia WSB jest jednym z organizatorów tego międzynarodowego wydarzenia.

czytaj więcej o Światowy Kongres Ekologii Umysłu 

Nasi partnerzy