Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w WSB

Legenda

Artykuły

Edukator studencki 2018

Autorytet, Wykładowca „praktycznie najlepszy” oraz Przyjaciel studenta to kategorie, w których studenci i absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wybiorą najlepszych wykładowców w roku akademickim 2017/2018. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur (od 20 stycznia do 28 lutego 2018 r.), a następnie do głosowania w konkursie internetowym. Ogłoszenie laureatów konkursu o miano „Edukator studencki 2018” nastąpi podczas uroczystej gali Święta Uczelni – 22 czerwca 2018 r.

czytaj więcej o Edukator studencki 2018

Gala akademicka dla absolwentów kierunków oświatowych studiów podyplomowych

W dniu 22 marca 2018 r. o godz. 17.00 w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się uroczysta Gala Akademicka, podczas której Absolwentom kierunków oświatowych zostaną wręczone świadectwa ukończenia studiów podyplomowych. Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z rodzinami i przyjaciółmi do wspólnego celebrowania tej uroczystości.

czytaj więcej o Gala akademicka dla absolwentów kierunków oświatowych studiów podyplomowych

Gala akademicka dla absolwentów kierunków biznesowych studiów podyplomowych

W dniu 23 marca 2018 r. o godz. 17.00 w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się uroczysta Gala Akademicka, podczas której Absolwentom kierunków biznesowych zostaną wręczone świadectwa ukończenia studiów podyplomowych. Zapraszamy Państwa wraz z rodzinami i przyjaciółmi do wspólnego celebrowania tej uroczystości.

czytaj więcej o Gala akademicka dla absolwentów kierunków biznesowych studiów podyplomowych

Konferencja "Project Management 2018"

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na konferencję "Project Management 2018", która odbędzie się 23 marca 2018 r. w godz. 10.00-16.00. Konferencja stanowić będzie platformę wymiany informacji pomiędzy czołowymi postaciami w zakresie teorii i praktyki zarządzania projektami. W jej ramach cenieni eksperci przedstawią czynniki wspierające wzrost wydajności projektów oraz sposoby stymulowania rozwoju podejścia projektowego na podstawie dobrych praktyk w wybranych branżach.

 

czytaj więcej o Konferencja "Project Management 2018"

XX Ogólnopolskie Targi Edukacyjne EDUKACJA 2018

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej będzie jednym z uczestnków XX Ogólnopolskich Targów Edukacyjnych EDUKACJA 2018, które w dniach 27-28 marca 2018 r. odbędą się w Spodku w Katowicach.

czytaj więcej o XX Ogólnopolskie Targi Edukacyjne EDUKACJA 2018

VII Turniej Klas o Profilu Mundurowym

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza uczniów szkół średnich oraz przedstawicieli klas mundurowych do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym

czytaj więcej o VII Turniej Klas o Profilu Mundurowym

IV Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego"

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na IV Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego". Konferencja odbędzie się w kwietniu 2018 r.czytaj więcej o IV Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego"

Ogólnopolska konferencja studenckich kół naukowych "Znaczenie aktywności fizycznej w praktyce fizjoterapeutycznej"

24 maja 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się ogólnopolska konferencja studenckich kół naukowych "Znaczenie aktywności fizycznej w praktyce fizjoterapeutycznej". Celem konferencji jest integracja obszarów: zdrowia, edukacji i aktywności fizycznej. Poruszane tematy mają pokazać lekarzom, rodzicom, nauczycielom WF, nauczycielom nauczania początkowego, trenerom i opiekunom dzieci i młodzieży by zjednoczyli swoje siły i kompetencje w działaniu na rzecz propagowania idei aktywnego życia.

czytaj więcej o Ogólnopolska konferencja studenckich kół naukowych "Znaczenie aktywności fizycznej w praktyce fizjoterapeutycznej"

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów pt. „Paradygmaty współczesnego zarządzania organizacjami”

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na V Ogólnopolską Konferencję Naukową Doktorantów pt. „Paradygmaty współczesnego zarządzania organizacjami”. Konferencja ma na celu przegląd prac naukowych i badawczych oraz problemów naukowych doktorantów z uczelni i jednostek pozaakademickich z całego kraju. Ma również zwrócić uwagę na podstawowe zagadnienia metodologiczne ważne z punktu widzenia postępu w realizacji prac awansowych.

czytaj więcej o V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów pt. „Paradygmaty współczesnego zarządzania organizacjami”

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, zagrożenia”

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na II Międzynarodową Konferencję Naukową "Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, zagrożenia". Celem konferencji jest wymiana wiedzy, doświadczeń oraz sposobu postrzegania bezpieczeństwa Polski w aktualnej sytuacji geopolitycznej przez różne instytucje oraz środowiska akademickie zaproszone do udziału w konferencji.

czytaj więcej o II Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, zagrożenia”

5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives

5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives. There have been a lot of changes in the sphere of functioning of the modern organization in the last years. Globalization, accompanied by rapid technological changes have created a completely new business environment.

czytaj więcej o 5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives

V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. „Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata”

V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. "Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata" odbędzie w czerwcu 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Celem konferencji jest kształtowanie twórczego i interdyscyplinarnego spojrzenia jej uczestników na problematykę szeroko rozumianych problemów bezpieczeństwa.

czytaj więcej o V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. „Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata”

Światowy Kongres Ekologii Umysłu

Światowy Kongres Ekologii Umysłu odbędzie się w pierwszym tygodniu lipca 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest jednym z organizatorów tego międzynarodowego wydarzenia.

czytaj więcej o Światowy Kongres Ekologii Umysłu 

Nasi partnerzy