Opis konferencji

Konferencja Logopedyczna to cykliczne, naukowe przedsięwzięcie, które adresowane jest do nauczycieli, logopedów, naukowców, studentów oraz słuchaczy studiów podyplomowych, w szczególności kierunków Logopedia, Neurologopedia, Autyzm i Zespół Aspergera.

Celem Konferencji jest prezentacja różnych aspektów profilaktyki,  wczesnej diagnozy i terapii dziecka od momentu urodzenia. W trakcie warsztatów zaprezentowane zostaną praktyczne metody wykorzystywane w pracy z dzieckiem od wieku niemowlęcego po wiek szkolny.

Adresatami konferencji są również rodzice pragnący zapewnić swoim dzieciom właściwą stymulację mowy w ich naturalnym środowisku, jakim jest dom. Będzie to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń zaproszonych prelegentów, gości oraz uczestników Konferencji.