Szkolenie "Zarządzanie kryzysowe w jednostkach samorządu terytorialnego" - 24-25.05.2018 r.

W dniach 24-25.05.2018 r. w Ośrodku Wypoczynkowym Kontakt w Wisle odbyło się szkolenie "Zarządzanie kryzysowe w jednostkach samorządu terytorialnego" zorganizowane w ramach projektu Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020 pn. „Kształcenie specjalistyczne w zakresie bezpieczeństwa publicznego i sytuacji kryzysowych na pograniczu”. Szkolenie prowadził mgr inż. Krzysztof Radwan, a dla uczestników ze Słowacji tłumaczył wszystko mgr Marek Kliś. W szkoleniu wzięło udział osoby z różnych jednostek terytorialnych z Polski i Słowacji.

Na szkoleniu omówiono różne zagadnienia związane z zarządzaniem kryzysowym na pograniczu. Pozwoliło to uczestnikom szkolenia wzbogacić się o nową wiedzę w tej materii oraz mieli oni szansę wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem.