Szkolenie "Bezpośrednie zwalczanie aktów rozboju i chuligaństwa w czasie imprez masowych i zgromadzeń" - 17-18.05.2018 r.

W dniach 17-18.05.2018 r. w hotelu Dębina w Żywcu odbyło się szkolenie "Bezpośrednie zwalczanie aktów rozboju i chuligaństwa w czasie imprez masowych i zgromadzeń" zorganizowane w ramach projektu Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020 pn. „Kształcenie specjalistyczne w zakresie bezpieczeństwa publicznego i sytuacji kryzysowych na pograniczu”. Szkolenie prowadzili inspektor Grzegorz Patrzek oraz mgr Paweł Sitko, a dla uczestników ze Słowacji tłumaczył wszystko mgr Marek Kliś. W szkoleniu wzięło udział osoby z różnych jednostek terytorialnych z Polski i Słowacji.

Na szkoleniu pkazano różne metody bezposredniego zwalczania aktów rozboju i huligaństwa. Pozwoliło to uczestnikom szkolenia wzbogacić się o nową wiedzę w tej materii oraz mieli oni szansę wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem.