Szkolenie "Organizacja imprez masowych (kulturalno-sportowych i turystycznych)" – 10-11.05.2018 r.

W dniach 10-11.05.2018 r. w Ośrodku Wypoczynkowym Kontakt w Wiśle odbyło się szkolenie "Organizacja imprez masowych (kulturalno-sportowych i turystycznych)" zorganizowane w ramach projektu Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020 pn. „Kształcenie specjalistyczne w zakresie bezpieczeństwa publicznego i sytuacji kryzysowych na pograniczu”. Szkolenie prowadził komisarz Krzysztof Radwaniak. W szkoleniu wzięło udział osoby z różnych jednostek terytorialnych z Polski.

Na szkoleniu omówiono różne zagadnienia prawne oraz bezpieczeństwa związane z zagadnieniem organizowania imprez masowych na pograniczu. Pozwoliło to uczestnikom szkolenia wzbogacić się o nową wiedzę w tej materii oraz mieli oni szansę wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z tym zagadnieniem.