Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

I Bal Absolwentów Klubu MBA

I Bal Absolwentów studiów MBA już za nami! Uroczystość, która miała miejsce 23 listopada 2019 r., wywołała wiele wspomnień oraz mnóstwo pozytywnych emocji.

 

czytaj więcej o I Bal Absolwentów Klubu MBA

Gala akademicka Executive MBA oraz Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business)

Nowa wiedza i praktyczne kompetencjedoskonali wykładowcysuper atmosfera – tak najkrócej mogłabym scharakteryzować studia MBA w Akademii WSB. Zdobyłam pożądany na rynku pracy dyplom Akademii WSB i jednocześnie dyplom EY Academy of Business, jednego z największych audytorów na świecie” – tak studia Master of Business Administration, prowadzone w partnerstwie z EY Academy of Business określiła Pani Agnieszka Wyciślik-Kupicha, absolwentka, która w dniu 22 listopada 2019 r. podczas Gali Akademickiej odebrała dyplom ukończenia studiów w Akademii WSB.  

czytaj więcej o Gala akademicka Executive MBA oraz Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business) 

Nasi partnerzy