Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

Spotkanie Klubu MBA online

Dnia 20 maja 2020 r. odbyło się kolejne spotkanie klubu MBA, poświęcone bardzo inspirującej i aktualnej tematyce "Personal branding w sieci - jak aktywnie działać w biznesowych mediach społecznościowych, jednocześnie pozostając sobą"

 

Jak zawsze, została połączona część merytoryczną z częścią organizacyjno-klubową:

czytaj więcej o Spotkanie Klubu MBA online

I spotkanie Klubu MBA online

Dnia 29.04.2020 r. odbyło się I spotkanie online Klubu MBA. 

czytaj więcej o I spotkanie Klubu MBA online

Spotkanie Rady Klubu MBA

Dnia 23.04.2020 r. Rada Klubu MBA: Michał Dziekoński, Damian Januszek, Rafał Kochan, Damian Michalik, Jolanta Rabsztyn, Edyta Szymańska, Andrzej Zabiegliński wraz z pełnomocnikiem ds. Rektora Michałem i koordynatorem klubu mba Adrianą Machalicą, przygotowywali I spotkanie online Klubu MBA.

czytaj więcej o Spotkanie Rady Klubu MBA

Rok klubu MBA

Członkowie Klubu MBA świętowali rok działalności klubu. Uroczystość, która odbyła się 7 marca 2020 r. w dąbrowskim hotelu Holiday Inn, była wzbogacona o niezwykły warsztat rozwijający kompetencje menadżerskie.

czytaj więcej o Rok klubu MBA

I Bal Absolwentów Klubu MBA

I Bal Absolwentów studiów MBA już za nami! Uroczystość, która miała miejsce 23 listopada 2019 r., wywołała wiele wspomnień oraz mnóstwo pozytywnych emocji.

 

czytaj więcej o I Bal Absolwentów Klubu MBA 

Nasi partnerzy