14 czerwca - zakończenie Akademii Młodego Naukowca w KHW S.A.

zakonczenie khw14 czerwca 2014 r. Studenci AMN w KHW S.A. wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku akademickiego. Tego dnia o godz. 10.00 wykład dla Studentów AMN w KHW S.A. pt. „Turbo próżnia 3.0” wygłosili popularyzatorzy nauki z Żywca. Studenci odebrali także dyplomy ukończenia pierwszego roku nauki w Akademii Młodego Naukowca w KHW S.A.. Dyplomy wręczyli Prorektor ds. Rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej– dr Marcin Lis oraz Wiceprezes Katowickiego Holdingu Węglowego - p. Tadeusz Skotnicki. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2013/2014

biretSerdecznie zapraszamy naszych młodych adeptów nauki wraz z rodzicami i przyjaciółmi na zakończenie roku akademickiego 2013/2014 w Akademii Młodego Naukowca KHW S.A., które odbędzie się już w sobotę 14 czerwca o godz. 10.00 w Domu Kultury KWK Wujek. Mali studenci odbiorą dyplomy z rąk

Prorektora ds. Rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - dr. Marcina Lisa

oraz Wiceprezesa Zarządu KHW S.A. - p. Tadeusza Skotnickiego.

Podczas uroczystości odbędzie się wyjątkowo interesujący wykład, którego temat na razie pozostanie niespodzianką. Gali będzie towarzyszyła także interaktywna wystawa naukowa!

Zachęcamy do pojawienia się w Domu Kultury KWK Wujek ok. godz. 9.45, abyśmy mogli dokonać rejestracji dyplomów młodych Studentów.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy na majowy wykład w AMN w KHW S.A.

dzieciJuż w sobotę, tj. 24 maja 2014 r., studentów Akademii Młodego Naukowca w KHW S.A. zapraszamy na kolejny wykład pt: "Kolorowy świat Indian - życie i obyczaje Indian obu Ameryk”. Zajęcia poprowadzi dr inż. Łukasz Wróblewski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 - prosimy o punktualne przybycie.
Zajęcia odbywają się w Domu Kultury KWK „Wujek”.

Przypominamy, że w wykładach Uniwersytetu Dziecięcego dzieci uczestniczą same /bez rodziców/. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci Rodzice zobowiązani są do osobistego odbioru swoich pociech po wykładzie, o godz. 11.00. Dzieci bez opieki dorosłych nie mogą samodzielnie opuszczać budynku, w którym odbywają się zajęcia.

Nowe wykłady w Akademii Młodego Naukowca KHW S.A.!

sowa

Kontynuujemy projekt Akademii Młodego Naukowca KHW S.A.! Nowe wykłady odbędą się

26 kwietnia i 24 maja o godz. 10.00.
14 czerwca 2014 r. zapraszamy na oficjalne zakończenie roku akademickiego 2013/2014, podczas którego wręczymy dyplomu młodym studentom. Czekają także atrakcje dla całej rodziny!

Szczegóły w zakładce Harmonogram 2013/2014.

Sobotni wykład w Akademii Młodego Naukowca w KHW S.A.

W sobotę 15 marca 2014 r. studenci Akademii Młodego Naukowca w KHW S.A. uczestniczyli w wykładzie pt: "Każdy z nas jest logistykiem, choć  może o tym nie wie”. Zajęcia poprowadził dr inż. Paweł Sobczak. Zapraszamy do galerii zdjęć z wykładu.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |