Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapisy

 

Co zrobić, aby język obcy stał się kluczem do Twojego sukcesu?


Zapisz się na kurs języka obcego i pozwól żeby specjaliści z ESJOteam Ci w tym pomogli!

 

 

Aby zapisać się na wybrany kurs językowy możesz wybrać najdogodniejszy dla siebie sposób:

 

  • Zapisy on-line: należy wypełnić test kwalifikacyjny. Po sprawdzeniu testu lektor będzie się z Tobą kontaktował telefonicznie w celu ustalenia najodpowiedniejszej dla Ciebie grupy językowej. W ten sposób możesz zarezerwować sobie miejsce w grupie. Następnie w dogodnym dla Ciebie terminie dokonasz zapisu stacjonarnego, nie obawiając się, że zabraknie dla Ciebie miejsca na kursie. W celu wypełnienia testu wyślij pustą wiadomość na adres rekrutacja@wsb.edu.pl wpisując w temacie słowo "TEST". Formularz testowy zostanie Ci przesłany poprzez e-mail lub pobierz go ze strony i odeślij mailem. Formularz zgłoszeniowy również można wysłać mailem.
  • Zapisy stacjonarne: Kwestionariusz i umowa dostępna jest w Punkcie Rekrutacji Akademii WSB (pok. 101) przy ul. Cieplaka 1C - godziny przyjmowania w zakładce kontakt.

Zadzwoń lub napisz! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:

tel: 32 295 93 43


Zobacz jakie przygotowaliśmy dla Ciebie promocje! 

Nasi partnerzy

Kontakt

Biuro:

Akademia WSB

ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

Koordynator:

Monika Nierychły

tel. 32 295 93 74

 

e-mail: mnierychły@wsb.edu.pl