Praktyki studenckie na kierunku ratownictwo medyczne

Konsultacje w sprawie praktyk studenckich lic. Kamil Skubis

p.212

kontakt: kskubis@wsb.edu.pl

luty 2020 r.

21.02.2020. (piątek) godz. 08.00 - 11.00

22.02.2020. (sobota) godz. 12.00 - 15.00

26.02.2020. (środa) godz. 08.00 - 11.00

29.02.2020. (sobota) godz. 12.00 - 15.00

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w związku z koniecznością ubezpieczeń OC i NNW wraz z klauzulami charakterystycznymi dla poszczególnych kierunków - ustalono, że wszyscy studenci Akademii WSB na kierunkach Ratownictwo Medyczne, Fizjoterapia oraz Kosmetologia zostaną od 01.01.2020. objęci ubezpieczeniem grupowym, którego koszt na dzień 18.10.2019. wynosi 99 zł (na cały 2020 rok). Warunki ubezpieczenia są najlepszymi na rynku i spełniają wymogi stawiane przez placówki medyczne i kosmetologiczne (zakres i warunki przesłane zostały na maile grupowe).

UWAGA! AKTUALIZACJA DOKUMENTACJI! Szanowni Państwo w odpowiednich zakładkach znajduje się zaktualizowana wersja

dokumentacji (wymagania RODO).

Proszę aby dokumentacja była oddawana TYLKO na AKTUALNYCH DRUKACH. Stare druki  stanowiące załączniki do programów praktyk nie są akceptowane!!!

Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania - porozumienie i Dziennik Praktyk proszę drukować dwustronnie:

• Porozumienie wraz umową powierzenia danych (dokładnie uzupełnione wszystkie wykropkowane miejsca - dane, termin, miejsce realizacji praktyk), - nieuzupełnione dokumenty nie będą przyjmowane - 2 egzemplarze;
  • Klauzula informacyjna - podpisana przez studenta - 1 egzemplarz;
  • Skierowanie na praktykę na konkretny semestr - 2 egzemplarze;
  • Dziennik Praktyk na konkretny semestr - 1 egzemplarz; (proszę zwrócić uwagę na ustawienia drukarki, tak aby wydruk zgadzał się z  podanym dokumentem, Dziennik Praktyk powinien być zbindowany)
  • oświadczenie studenta - 1 egzemplarz

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)