Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Aktualności

Artykuły

Top Young 100 - dołącz do programu

Czy chcesz we współpracy z firmami zmierzyć się z ich wyzwaniami biznesowymi? Zdobyć wyjątkowe doświadczenie zawodowe? Rozwinąć sieć kontaktów zawodowych o menedżerów i dyrektorów zarządzających logistyką i transportem? Zaprezentować się potencjalnym pracodawcom? Czy chcesz zdobyć Dyplom Absolwenta Top Young 100, prestiżowy certyfikat wydany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów?

czytaj więcej o Top Young 100 - dołącz do programu

VIII edycja Konkursu Młodego Ekonomisty

Konkurs Młodego Ekonomisty skierowany jest do studentów kierunków ekonomicznych oraz innych zainteresowanych aktualną tematyką gospodarczą i społeczną.

czytaj więcej o VIII edycja Konkursu Młodego Ekonomisty

Bądź najlepsza! Wygraj praktyki w Procter & Gamble

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w Future Female Leader in Product Supply w Warszawie w Fabryce Pampers organizowanym przez Procter & Gamble. Dwudniowe spotkanie odbędzie się 17-18 stycznia 2019 - start o godz. 9:00.

czytaj więcej o Bądź najlepsza! Wygraj praktyki w Procter & Gamble

Zaproszenie do udziału w Ekonomicznym Konkursie Retorycznym

Czy ekonomia to trudna i tajemnicza nauka, do której opisu potrzeba często skomplikowanych, wyłącznie eksperckich terminów? Czy może jednak da się o niej mówić w sposób jasny i przystępny?

czytaj więcej o Zaproszenie do udziału w Ekonomicznym Konkursie Retorycznym

Start do kariery z Akademickim Biurem Karier

Rusza rekrutacja do projektu!

Jeśli jesteś studentem Akademii WSB, masz ukończone 20 lat, nie pracujesz lub Twoja praca nie jest powiązana z kierunkiem Twoich studiów - możesz wziąć udział w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać w zakładce Projekt: Start do kariery z ABK (dokumenty do pobrania) lub wypełnić w Akademickim Biurze Karier Akademii WSB
Wszystkie dokumenty wraz z CV należy złożyć osobiście w ABK.

Zapraszamy do uczestnictwa!

czytaj więcej o Start do kariery z Akademickim Biurem Karier 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy