O projekcie

„Dualny program kształcenia na kierunku Logistyka” nr POWR.03.01.00-00-DU35/18 jest realizowany przez Akademię WSB w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji co najmniej 10 osób zrekrutowanych na studia dualne stacjonarne I stopnia na kierunku Logistyka, specjalność Logistyka w biznesie na Wydziale Nauk Stosowanych Akademii WSB.

Projekt jest realizowany w okresie od 01.09.2018 r. do 31.05.2022 r.