Informacje ogólne

Międzynarodowe Seminarium Naukowe pn. „Rola i zadania dzielnicowego w społecznościach lokalnych”

Organizatorzy: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

Inicjatywa adresowana jest do naczelników wydziałów prewencji komend miejskich i powiatowych Policji woj. śląskiego oraz kierowników rewirów dzielnicowych województwa śląskiego.

W przedsięwzięciu udział wezmą przedstawiciele Policji z Polski oraz delegacja funkcjonariuszy Policji holenderskiej.

Celem konferencji jest wymiana poglądów oraz doświadczeń i dobrych praktyk w aspekcie funkcjonowania dzielnicowych w Polsce i Holandii. Poruszony zostanie również obszar wykorzystania mediów społecznościowych w aspekcie komunikacji ze społeczeństwem oraz szeroko rozumianej prewencji i profilaktyki.

Przedsięwzięcie odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dniu 17 października 2017 r., w godzinach 9:00 – 13:00.