Aktualności

Ubiegasz się o pracę lub awans i potrzebujesz potwierdzenia swoich kwalifikacji? Chciałbyś legitymować się uznawanym w całej Europie certyfikatem umiejętności komputerowych?

W każdy ostatni wtorek miesiąca   przyjdź na Dni Otwarte Laboratoriów ECDL w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej (s.417, godz. 16.00 – 18.00)

Każdy uczestnik spotkania będzie mógł bezpłatnie przystąpić do egzaminów próbnych!

Zajęcia oraz egzaminy prowadzą wykwalifikowani pracownicy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - certyfikowani egzaminatorzy ECDL.

Formularz zgłoszeniowy

Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu, przy ulicy Cieplaka 1C, w sali 417.

Kontakt: mgr inż. Krzysztof Orzechowski: korzechowski@wsb.edu.pl