Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych

organizowane pod hasłem

„PLANUJ PRZYSZŁOŚĆ Z ECDL

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

(ECDL - European Computer Driving Licence)

Szanowni Państwo,

Jeżeli chcecie potwierdzić certyfikatem poziom swoich umiejętności komputerowych to zapraszamy na Otwarte Dni Laboratoriów ECDL w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W nowoczesnych laboratoriach naszej Uczelni będziecie Państwo mieli możliwość zapoznania się z zasadami certyfikacji.

Otwarte Dni Laboratoriów ECDL odbywają się w budynku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Cieplaka 1c, w środy w sali 417 w godzinach od 15.00 do 16.00.

Każdy uczestnik spotkania będzie mógł przystąpić do egzaminów próbnych.

Szczegółowe informacje na temat certyfikatów dostępne są na stronie www.ecdl.pl.

Zajęcia oraz egzaminy prowadzą wykwalifikowani pracownicy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - certyfikowani egzaminatorzy ECDL.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzanie udziału:  Formularz zgłoszeniowy

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Kontakt: mgr inż. Krzysztof Orzechowski: korzechowski@wsb.edu.pl. tel.: 501 691 434