Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności dotyczące projektu

Artykuły

Warsztaty z redaktorem naczelnym czasopism naukowych indeksowanych w bazie WOS oraz SCOPUS profesorem Romualdas Ginevičius

w dniu 27.11.2019 r. odbyły się  warsztaty z redaktorem naczelnym czasopism naukowych indeksowanych w bazie WOS oraz SCOPUS profesorem Romualdas Ginevičius (Vilnius Gediminas Technical University).

 

Tytuł warsztatów: „Opracowywanie tekstów naukowych do czasopism indeksowanych w bazie WOS oraz SCOPUS

 

 

W programie poruszono takie kwestie, jak:

przygotowanie odpowiedniej konstrukcji tekstu, właściwe przygotowanie abstraktu, przypisów, formatowanie tekstu, wgrywanie tekstu do systemu, odpowiedzi w systemie na uwagi redakcji, recenzentów itp.

czytaj więcej o Warsztaty z redaktorem naczelnym czasopism naukowych indeksowanych w bazie WOS oraz SCOPUS profesorem Romualdas Ginevičius

dr Joanna Kurowska-Pysz członkiem Stowarzyszenia European Regional Science Association – Sekcja Polska (Polish Section)

W dniu 16.10.2019 roku Zarząd Stowarzyszenia European Regional Science Association – Sekcja Polska (Polish Section), działając w oparciu o rekomendacje udzielone przez Członków Stowarzyszenia oraz złożoną deklarację, przyjął w poczet Członków Stowarzyszenia panią dr Joannę Kurowską-Pysz.

 


Serdecznie  gratulujemy!

czytaj więcej o dr Joanna Kurowska-Pysz członkiem Stowarzyszenia European Regional Science Association – Sekcja Polska (Polish Section)

Szkolenia z analizy danych dla pracowników AWSB

Wyznaczone zostały terminy na szkolenia z analizy statystycznej z projektu RID.

Realizatorem szkoleń będzie firma Predictive Solutions Sp. z o.o., ul. Racławicka 58, 30-017 Kraków.


Osoby zainteresowane udziałem proszone były o wypełnienie poniższego formularza w nieprzekraczalnym terminie: do dnia 30.10.2019 r. do godziny 12:00.

Maksymalna ilość osób w grupie to 12 osób. Decydowała kolejność zgłoszeń oraz spełnienie kryterium beneficjenta projektu.

Link do formularza: https://forms.gle/ztQCFAd8wYrsNYTX8

czytaj więcej o Szkolenia z analizy danych dla pracowników AWSB

„Pracownia analizy danych i badań jakościowych” w Akademii WSB- sala nr 231

Uprzejmie informujemy o możliwości korzystania z "Pracowni analizy danych i badań jakościowych", otwartej w ramach projektu "Perfect- Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB" (sala nr 231 w siedzibie głównej, ul. Cieplaka 1C w Dąbrowie Górniczej).

 

Laboratorium umożliwia prowadzenie badań, prowadzenie analizy danych jakościowych (tekstowych i wizualnych) i ilościowych z wykorzystaniem technik i algorytmów wspomaganych komputerowo, adaptacji nowych rozwiązań metodologicznych oraz realizacji projektów wdrożeniowych w nauce i w biznesie.

 

Cel utworzenia pracowni: badania i rozwój naukowy, edukacja i dydaktyka z naciskiem na analizy i interdyscyplinarne badania jakościowe. 

czytaj więcej o „Pracownia analizy danych i badań jakościowych” w Akademii WSB- sala nr 231

Warsztaty Metodologiczne w ramach ogólnopolskiej konferencji naukowej doktorantów

W związku z realizacją projektu: „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB" nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” na lata 2019-2022, Akademia WSB zaprosiła doktorantów do udziału w warsztatach metodologicznych. Celem inicjatywy było wsparcie młodych pracowników naukowych na etapie przygotowania rozprawy doktorskiej z obszaru nauki o zarządzaniu i jakości. Warsztaty odbyły się w dniach 18-19 października 2019 r.w Dąbrowie Górniczej w Akademii WSB i były kontynuacją VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doktorantów "Paradygmaty współczesnego zarządzania organizacjami”, która miała miejsce w dniach 11-12 maja 2019 w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Warsztaty Metodologiczne w ramach ogólnopolskiej konferencji naukowej doktorantów

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 

Nasi partnerzy