Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności dotyczące projektu

Artykuły

Warsztaty Metodologiczne w ramach ogólnopolskiej konferencji naukowej doktorantów

W związku z realizacją projektu: „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB" nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” na lata 2019-2022, Akademia WSB zaprasza doktorantów do udziału w warsztatach metodologicznych. Celem inicjatywy jest wsparcie młodych pracowników naukowych na etapie przygotowania rozprawy doktorskiej z obszaru nauki o zarządzaniu i jakości. Warsztaty odbędą się w dniach 18-19 października 2019 r.w Dąbrowie Górniczej w Akademii WSB i są kontynuacją VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doktorantów "Paradygmaty współczesnego zarządzania organizacjami”, która odbyła się w dniach 11-12 maja 2019 w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Warsztaty Metodologiczne w ramach ogólnopolskiej konferencji naukowej doktorantów

Ogłoszenie wyników pierwszego konkursu dla doktorantów w Akademii WSB

W związku z realizacją projektu: „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB" nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” na lata 2019-2022, z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu o grant na prowadzenie badań naukowych w ramach rozprawy doktorskiej.

czytaj więcej o Ogłoszenie wyników pierwszego konkursu dla doktorantów w Akademii WSB

Istotne zapisy umowy

Akademia WSB członkiem Stowarzyszenia American Management Association

Z przyjemnością informujemy, że Akademia WSB została członkiem Stowarzyszenia American Management Association

AMA to amerykańska organizacja edukacyjna non-profit, zajmująca się promocją zarządzania, z siedzibą w Nowym Jorku.

Oferuje swoim członkom szeroki zakres programów szkoleniowych, seminariów, konferencji, badań i publikacji, które obejmują tak różnorodne tematy, jak zarządzanie, komunikacja, finanse i księgowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, przywództwo, zarządzanie międzynarodowe, marketing i sprzedaż.

czytaj więcej o Akademia WSB członkiem Stowarzyszenia American Management Association

Ogłoszenie o pierwszym konkursie dla doktorantów w Akademii WSB, prowadzących badania w dyscyplinie nauki o zarządzaniu

W związku z realizacją projektu: „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB" nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” na lata 2019-2022, z przyjemnością informujemy o otwarciu naboru wniosków o grant na prowadzenie badań naukowych w ramach rozprawy doktorskiej.

Celem przyznania grantu jest podniesienie jakości prowadzonych badań naukowych oraz przygotowanie publikacji/ kolejnego etapu pracy doktorskiej.

 

termin nadsyłania wniosków: do dnia 12.09.2019 r.

ogłoszenie wyników naboru: do dnia 17.09.2019 r.

termin realizacji grantu: do dnia 31.12.2019 r.

termin złożenia raportu z grantu: do dnia 02.01.2020 r.

kwota dofinansowania: do 10 000 PLN

czytaj więcej o Ogłoszenie o pierwszym konkursie dla doktorantów w Akademii WSB, prowadzących badania w dyscyplinie nauki o zarządzaniu

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy