O Międzynarodowych Centrach Egzaminacyjnych

Znajomość języków obcych otwiera drzwi do wielu możliwości w globalnym świecie. Wiedzą o tym już nie tylko studenci, którzy coraz częściej wybierają studia zagranicą, ale także osoby dorosłe konkurujące na globalnym rynku pracy, jak również osoby w wieku emerytalnym decydujące się podjąć kształcenie w ramach np.: Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wynika to z programu: kształcenie przez całe życie (LLL – Lifelong Learning), który nabiera coraz większego rozmachu. Chcąc posiadać dostęp do najszerszego wachlarza owych możliwości, wszyscy zaangażowani w ten proces powinni wykazać się znajomością języków obcych, w tym języków specjalistycznych: English for Specfic Purposes – ESP.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oferuje naukę języków obcych potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami. Prowadzimy Międzynarodowe Centra Egzaminacyjne ETS, LCCI, TELC oferujące szeroki wachlarz egzaminów i międzynarodowych certyfikatów. W niniejszej zakładce można znaleźć informacje o ww. egzaminach.

Procedura rekrutacyjne wymaga jedynie napisania zgłoszenia pocztą elektroniczną do Kierownika SJO: rpikiewicz@wsb.edu.pl