Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

Jedziemy na AMPy!

grupy.jpg

W dniach od 26-01-2017 do 29-01-2017 reprezentacja naszej uczelni będzie brała udział w Półfinale D Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu mężczyzn, który odbędzie się w Legnicy.

czytaj więcej o Jedziemy na AMPy!

Rozpoczynamy sezon przy stole

tenis-stolowy.jpg

W najbliższą sobotę tj. 14.01.2017r. odbędą się pierwsze zawody Akademickich Mistrzostw Śląska w tenisie stołowym.

czytaj więcej o Rozpoczynamy sezon przy stole

Pływanie w Pałacu Młodzieży

awf-008.jpg

Pierwsze zawody pływackie w tym sezonie odbędą sie 14.01.2017r. na basenie Pałacu Młodzieży w Katowicach na ul. Mikołowskiej 26. Rozgrzewka od godz. 10:00. Start godz. 11:00

czytaj więcej o Pływanie w Pałacu Młodzieży

Mistrzostwa Ślaska w narciarstwie na Stożku!!

Zapraszamy na I edycję Akademickich Mistrzostw Śląska w narciarstwie. Zawody odbędą się 11.01.2017 w Wiśle.

czytaj więcej o Mistrzostwa Ślaska w narciarstwie na Stożku!!

Sezon na Deskę!!

snow2e-2015.jpg

Rozpoczynamy zimowe zmagania Akademickich Mistrzostw Śląska. Pierwsze zawody w snowboardzie odbędą się 10.01.2017r. w Wiśle na Stożku. Poczatek rywalizacji godz.10:00.

czytaj więcej o Sezon na Deskę!!

Kolejne międzynarodowe osiągnięcia naszego studenta

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszego studenta kierunku Bezpieczeństwa Narodowego kol. Tomasza Dewalskego, który 31 Stycznia 2016 roku w Los Angeles po raz drugi został Mistrzem Stanów Zjednoczonych w formule Kata, nadmienić należy że w tej prestiżowej imprezie udział brał również syn kol. Tomasza i w grupie dziecięcej zajął 4 miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

Wybory zarządu KU AZS WSB Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy wszystkich członków Klubu Uczelnianego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Zebranie odbedzie sie 2 Marca 2016 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w sali 227 o godzinie 16:30. Każdy uczestnik powinien mieć ważną legitymację członkowską AZS.

Pierwsze sukcesy pływaków w nowym sezonie 2015/2016

Wielki sukces naszego AZS!

na zdj. Maciej Sadowski, Bogusław Oleksy, Oskar Belcik, Marcin Lis, Aleksander Fangor

Gala Śląskiego Sportu Akademickiego 2015, czyli sportowe podsumowanie roku akademickiego 2014/2015 na długo zapisze się w sportowej historii WSB. 28 października w Kinoteatrze Rialto w Katowicach przedstawiciele AZS Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odebrali prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

czytaj więcej o Wielki sukces naszego AZS!

Bezpłatne zajęcia dla studentów AZS WSB

Zapraszamy wszystkich studentów WSB do korzystania z bezpłatnej oferty zajęć sportowych AZS!!!

czytaj więcej o Bezpłatne zajęcia dla studentów AZS WSB

Promocje dla członków AZS

Kazdy szczęśliwy posiadacz karty członkowskiej AZS, bedzie mógł skorzystac ze zniżek u  partnerów Akademickiego Związku Sportowego!!! Więcej informacji na http://regatta.azs.pl/

Kolejne zajęcia ZUMBY za nami!!!

20151020_183135.jpg

Wyszstkich chętnych zapraszamy na Wtorkowe zajęcia ZUMBY !!! Wtorek 18:00 czekamy na CIEBIE!!!

ZUMBA czas START!!!

Wszystkich serdecznie zapraszamy w każdy wtorek sala fitnes WSB! Bezpłatne zajęcia z ZUMBY dla wszystkich studentów i słuchaczy studiów podyplomowych WSB

czytaj więcej o ZUMBA czas START!!!

AZS WSB sportowym liderem województwa śląskiego

Pierwsze miejsce w klasyfikacji uczelni niepublicznych, piąte miejsce w generalnej klasyfikacji Akademickich Mistrzostw Śląskich 2014/2015 - to sukces blisko 150 zawodników i zawodniczek występujacych w barwach Akademickiego Związku Sportowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o AZS WSB sportowym liderem województwa śląskiego

Kolejny medal Kacpra!

Nasz zawodnik zdobył kolejne medale na "Otwartych Mistrzostwach Polski w pływaniu Masters w Szczecinie". Nasz zawodnik uplasował się na drugiej pozycji na 200 m stylem dowolnym oraz na trzeciej pozycji stylem grzbietowym. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

Zawodnicy AZS WSB DG nie zwalniają tempa!

Kolejne medale Akademickiego Związku Sportowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

czytaj więcej o Zawodnicy AZS WSB DG nie zwalniają tempa!

Akademickie Mistrzostwa Ślaska w Trójboju Siłowym

Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż studentka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej kierunku zarządzanie, Pani Agnieszka Horbatiuk w roku akademickim 2014/2015 znalazła się w gronie 926 najlepszych studentów z całego kraju otrzymując najbardziej prestiżowe stypendium z rąk Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia sportowe.

            Pani Agnieszka przez cały okres studiów uzyskiwała najwyższe tytuły sportowe, w dziedzinie sztuk walki, zarówno drużynowo jak i indywidualnie. Obecnie jest Mistrzynią Świata w Taekwondo, ośmiokrotną mistrzynią Polski w Taekwondo w walkach indywidualnych, multimedalistką Mistrzostw Polski w Tang Soo Do oraz Kickboxingu.

            Fakt otrzymania nagrody tak wysokiej rangi świadczy o tym, iż nasza studentka doskonale potrafi zarządzać własnym czasem, równocześnie uzyskując satysfakcjonujące wyniki w nauce oraz stając na podium Mistrzostw Świata.

            Niezwykle wysoką wagę Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego potwierdza fakt, iż może zostać przyznane tylko maksimum tysiącu studentom w skali całego kraju, a kwota świadczenia może sięgnąć aż do 15.000 zł. 

Nowi partnerzy AZS

Akademicki Związek Sportowy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej nawiązał współpracę ze szkółką trenerską „Sali” w zakresie wspólnej organizacji unikatowych w skali europejskiej certyfikowanych szkoleń dla trenerów bramkarzy.

czytaj więcej o Nowi partnerzy AZS

Akademickie Mistrzostwa Ślaska w ergometrze wioslarskim

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

Nasi partnerzy

Kontakt

Kierownik Studium Kultury Fizycznej:

 

mgr Maciej Sadowski

tel: 32 295 93 64

email: msadowski@wsb.edu.pl

 

Instruktor Sportu

 

Adam Walczak

email: awalczak@wsb.edu.pl