CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Start do kariery z ABK, zaczynamy!

Akademickie Biuro Karier rozpoczyna realizację bezpłatnego projektu „Start do kariery z Akademickim Biurem Karier” adresowanego do studentów I i II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, w szczególności zapraszamy do projektu studentów trzech ostatnich semestrów studiów! Celem projektu jest kompleksowe przygotowanie naszych studentów do profesjonalnego funkcjonowania na rynku pracy oraz w biznesie. W ramach projektu nasi doradcy zawodowi oraz specjaliści przeprowadzą: wielowymiarowe testy predyspozycji, których wyniki pomogą w wyborze ścieżki zawodowej, doradztwo w planowaniu własnej działalności gospodarczej, szkolenia w zakresie kompetencji kluczowych w biznesie i na rynku pracy.

Zapisy do udziału w projekcie ruszają od września 2018 ! Liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły dotyczące warunków udziału oraz wymaganych dokumentów znajdują się poniżej, w zakładce REKRUTACJA.

Projekt pn.: „Start do kariery z Akademickim Biurem Karier” POWR.03.01.00-IP.08-00-ABK/17, dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, Oś priorytetowa III, Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,