Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Piątek

 

16 listopad 2018 r.

Godz.: 10.00-13.00 / Miejsce: Akademia WSB,

 Konferencja Doradców Zawodowych - Kompetencje i zawody przyszłości.

Rejestracja: tel: 32 295 93 29


Warsztat:  „Przedsiębiorczość w szkole - jak wspierać uczniów w rozwijaniu postawy przedsiębiorczej.”

 

Opis

W ramach spotkania Doradców Zawodowych odbędzie się warsztat na temat : „Przedsiębiorczość w szkole - jak wspierać uczniów w rozwijaniu postawy przedsiębiorczej.” Szkolenie realizowane będzie przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej. Warsztat skierowany do doradców zawodowych i pedagogów. Wspólnie zastanowimy się po co? Oraz jak? Realizować w szkole działania, których celem jest kształtowanie postawy przedsiębiorczej. Podzielimy się dobrymi praktykami, w ramach realizowanych przez szkoły projektów oraz zachęcimy do tworzenia własnych działań, wspierających przedsiębiorczość uczniów. 

 

Prowadzący

Barbara Kowalczyk - z wykształcenia doradca zawodowy, psycholog kształcenia i wspierania rozwoju oraz pedagog pracy. Pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Pedagogiki Pracy i Andragogiki w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Koordynatorka mentorów w ogólnopolskim programie edukacyjnym Szkoła z Klasą 2.0.

 

Magdalena Świderska – absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim i psychologii na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Od 8 lat pracuje w Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej w programach związanych z edukacją obywatelską, ekonomiczną i przedsiębiorczą.  Od 4 lat jest koordynatorką programu z zakresu przedsiębiorczości i ekonomii  Młodzi Przedsiębiorczy skierowanego do uczniów i nauczycieli ze szkół z całej Polski. 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl