CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

14 listopad 2017 r.

Godz.: 9.30.00-14.00 / Miejsce: WSB

Warsztat: Ja Lider

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Opis

Warsztat ukierunkowany jest na budowanie kompetencji przywódczych wykorzystywanych  w pracy zawodowej na stanowiskach menagerskich, jak i również w pracy projektowej przez członków zespołu. Uczestnicy poznają zasady kreowania własnego autorytetu, nabywają umiejętności budowania, kierowania oraz motywowania grupy. W trakcie warsztatu będą pracować z modelem Belbina, wezmą udział w przykładowym Assesmen Center, poznają zasady tworzenia informacji zwrotnej wg. modelu FUKOZ, rozwiną umiejętności aktywnego słuchania, poznają zasady organizacji wartościowych spotkań projektowych. Warsztat przygotowuje do aktywnego uczestnictwa w pracy zespołowej zarówno jako członek zespołu, ale i również jako lider grupy.

Prowadzący

Agnieszka Żarecka, certyfikowany trener, coach i mentor biznesu, konsultant biznesowy, doświadczony manager, przedsiębiorca oraz wolontariusz. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie ukończyła również m.in. studia podyplomowe z Psychologii Managera. Przez ponad 10 lat pracownik międzynarodowej korporacji finansowej, gdzie przez okres 6 lat z sukcesami  pełniła funkcje menadżerskie. Kierowała zróżnicowanymi i rozproszonymi zespołami sprzedażowymi, motywowała i inspirowała do rozwoju. Posiada bogate doświadczenie w kreatywnym usprawnianiu procesów biznesowych oraz wdrażaniu innowacyjnych procesów obsługi klienta. Prowadziła dziesiątki procesów rekrutacyjnych oraz rozmów ewaluacyjnych, tworzyła profile kompetencyjne, zna zasady tworzenia modeli kompetencyjnych oraz prowadzenia Assessment i Development Center. Obecnie w ramach szkoleń, warsztatów, team-coachingów pracuje wspólnie z uczestnikami spotkań nad rozwojem: osobistym, kompetencji przywódczych, komunikacyjnych, zespołowych czy twórczego myślenia. Podczas szkoleń wykorzystuje najciekawsze narzędzia trenerskie oraz liczne gry i prawdziwe przykłady z życia zawodowego. Z przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem mentorskim oraz włącza pracę z pytaniami oraz elementy wizualizacji. Aktywnie udziela się w Fundacjach promując edukację finansową w szkołach podstawowych i średnich. Prywatnie pasjonatka samorozwoju, psychologii w sporcie i biznesie, autorka bloga Inaczej. Jej motto – Niemożliwe nie istnieje.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,