CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

13 listopad 2017 r.

Godz.: 9.30-14.00 / Miejsce: WSB

Warsztat: Stawiam na kreatywność

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Opis

Przyszłość to zdecydowanie czas ludzi cechujących się niekonwencjonalnym, innowacyjnym i oryginalnym sposobem myślenia, czyli ludzi kreatywnych. Kreatywność i bycie kreatywnym odnoszą się do naszego potencjału, do otwierania nowych perspektyw i do stwarzania nowych możliwości. Warunkiem osiągnięcia zamierzonych celów jest umiejętność stosowania odmiennego toku myślenia. W ramach warsztatu uczestnicy zwiększają swoją indywidualną kreatywności i innowacyjności związaną z praktyką w zakresie działania biznesowego, podnoszą skuteczność radzenia sobie z barierami poznawczymi i społecznymi w pracy grupowej nad twórczym rozwiązywaniem problemów, nabywają umiejętności praktycznego korzystania z technik pobudzających kreatywność podczas realizacji wyznaczonych celów.

Prowadzący

Agnieszka Żarecka, certyfikowany trener, coach i mentor biznesu, konsultant biznesowy, doświadczony manager, przedsiębiorca oraz wolontariusz. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie ukończyła również m.in. studia podyplomowe z Psychologii Managera. Przez ponad 10 lat pracownik międzynarodowej korporacji finansowej, gdzie przez okres 6 lat z sukcesami  pełniła funkcje menadżerskie. Kierowała zróżnicowanymi i rozproszonymi zespołami sprzedażowymi, motywowała i inspirowała do rozwoju. Posiada bogate doświadczenie w kreatywnym usprawnianiu procesów biznesowych oraz wdrażaniu innowacyjnych procesów obsługi klienta. Prowadziła dziesiątki procesów rekrutacyjnych oraz rozmów ewaluacyjnych, tworzyła profile kompetencyjne, zna zasady tworzenia modeli kompetencyjnych oraz prowadzenia Assessment i Development Center. Obecnie w ramach szkoleń, warsztatów, team-coachingów pracuje wspólnie z uczestnikami spotkań nad rozwojem: osobistym, kompetencji przywódczych, komunikacyjnych, zespołowych czy twórczego myślenia. Podczas szkoleń wykorzystuje najciekawsze narzędzia trenerskie oraz liczne gry i prawdziwe przykłady z życia zawodowego. Z przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem mentorskim oraz włącza pracę z pytaniami oraz elementy wizualizacji. Aktywnie udziela się w Fundacjach promując edukację finansową w szkołach podstawowych i średnich. Prywatnie pasjonatka samorozwoju, psychologii w sporcie i biznesie, autorka bloga Inaczej. Jej motto – Niemożliwe nie istnieje.

13 listopad 2017 r.

Godz.: 10.00-12.00 / Miejsce: WSB

Warsztat: Pierwsze kroki po otwarciu biznesu, czyli jak pozyskać klientów bez dużych nakładów finansowych?

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Opis

Nie od dziś wiadomo że kluczem do sukcesu firmy jest właściwie poprowadzona kampania marketingowa. Rynek usług i produktów systematycznie wzrasta, konkurencja dwoi się i troi aby pozyskać jak największą liczbę klientów. Założenie własnej firmy to dopiero początek zmagań początkującego przedsiębiorcy. Gdzie szukać zleceń? Co zrobić, aby zdobyć kolejnych klientów w istniejącym biznesie? Jakie działania podjąć rozpoczynając prowadzenie firmy? Jaki jest koszt pozyskania nowego klienta? Odpowiedź na te i inne pytania poznają Państwo na warsztacie pt.: „Pierwsze kroki po otwarciu biznesu, czyli jak pozyskać klientów bez dużych nakładów finansowych?”

Prowadzący

Prelegenci z ramienia współpracy z Akademickim Inkubatorami Przedsiębiorczości AIP Śląsk. AIP to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla startupów. AIP umożliwia przetestowanie pomysłu na firmę na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki. AIP to jedyny ekosystem w Polsce umożliwiający uzyskanie finansowania na rozwój w najprostszym modelu inwestycji: 100 000 zł za 15% udziałów w startupie. AIP stanowi obecnie sieć 50 inkubatorów i społeczność ponad 1500 startupów. Od 2004 dzięki AIP powstało na rynku już ponad 7000 startupów, m.in.: PhotoBlog.pl, MISBHV, Key2Print, Glov.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,