Praktyki studenckie

Praktyki studenckie stanowią integralną część planów studiów i procesu kształcenia studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej i podlegają obowiązkowemu zaliczeniu. W ich trakcie studenci maja możliwość wykorzystania uzyskanej wiedzy w ramach rzeczywistej działalności firm i instytucji. Zdobywają w ten sposób doświadczenie zawodowe. Procedury odbywania praktyk są sformalizowane i zgodne z wymogami stawianymi uczelniom wyższym. Opiekę nad całym procesem odbywania praktyk sprawuje Pełnomocnik ds. Praktyk Studenckich. Jako opiekun praktyki i przedstawiciel Wyższej Szkoły Biznesu jest przełożonym studentów odbywających praktykę, odpowiada za realizację praktyki zgodnie z jej celem i programem oraz jest upoważniony do rozstrzygania wspólnie z przedstawicielem zakładu pracy spraw związanych z przebiegiem praktyki.

Praktyki na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 sem)

UWAGA! Pełnomocnikem  ds. Praktyk na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe jest dr Jerzy Gąsiorowski (KONTAKT)

Praktyki na studiach podyplomowych

UWAGA! Pełnomocnikem  ds. Praktyk na studiach podyplomowych jest dr Tomasz Grad  (KONTAKT)