Praktyki studenckie

Praktyki studenckie stanowią integralną część planów studiów i procesu kształcenia studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych w Akademii WSB i podlegają obowiązkowemu zaliczeniu. W ich trakcie studenci maja możliwość wykorzystania uzyskanej wiedzy w ramach rzeczywistej działalności firm i instytucji. Zdobywają w ten sposób doświadczenie zawodowe. Procedury odbywania praktyk są sformalizowane i zgodne z wymogami stawianymi uczelniom wyższym. Opiekę nad całym procesem odbywania praktyk sprawuje Pełnomocnik ds. Praktyk Studenckich. Jako opiekun praktyki i przedstawiciel Akademii WSB jest przełożonym studentów odbywających praktykę, odpowiada za realizację praktyki zgodnie z jej celem i programem oraz jest upoważniony do rozstrzygania wspólnie z przedstawicielem zakładu pracy spraw związanych z przebiegiem praktyki.

UWAGA! Pełnomocnikem  ds. Praktyk na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe i Inżynieria Zarządzania jest mgr Konrad Szczelina (kszczelina@wsb.edu.pl).

DYŻURY dla studentów I i II stopnia

01.02.2020 od godziny 14.20 do godziny 16.20

08.02.2020 od godziny 14.20 do godziny 16.20

15.02.2020 od godziny 14.20 do godziny 16.20