Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

Aktualności

Artykuły

Edukator studencki 2018 - wybierz najlepszego wykładowcę WSB

Autorytet, Wykładowca „praktycznie najlepszy” oraz Przyjaciel studenta to kategorie, w których studenci i absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wybiorą najlepszych wykładowców w roku akademickim 2017/2018. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur (od 20 stycznia do 28 lutego 2018 r.), a następnie do głosowania w konkursie internetowym. Ogłoszenie laureatów konkursu o miano „Edukator studencki 2018” nastąpi podczas uroczystej gali Święta Uczelni – 22 czerwca 2018 r.

czytaj więcej o Edukator studencki 2018 - wybierz najlepszego wykładowcę WSB

Zostań Wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już tylko do 9 grudnia możesz przesłać swoje zgłoszenie jako wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Wypełnij kwestionariusz osobowy i włącz się do jednej z największych akcji charytatywnych.  26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

czytaj więcej o Zostań Wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ślubowanie klas pierwszych w Zespole Szkół nr 1

krk2.jpg

Ponad dwustu uczniów klas pierwszych złożyło ślubowanie w Zespole Szkół nr 1 w Krakowie. Uroczyste laudacje gronu pedagogicznemu oraz uczniom w imieniu Władz Wyższej Szkoły BIznesu w Dąbrowie Górniczej odczytał  mgr Dominik Penar- Prodziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Krakowie. 

czytaj więcej o Ślubowanie klas pierwszych w Zespole Szkół nr 1

Dyżury Dziekana

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas spotkań organizacyjnych zostały zaplanowane dodatkowe terminy konsultacji oraz spotkań z Prodziekanem Wydziału Zamiejscowego WSB  w Krakowie mgr. Dominikiem Penarem. Pozostałem terminy i godziny pracy nie ulegają zmianie.

 

Terminy dyżurów dodatkowych Dziekana:

 

03 grudnia 2017 roku  14:45 – 19:35

16 grudnia 2017 roku  09:40 – 12:50

13 stycznia 2018 roku  13:00 – 19:35

 

Istnieje możliwość uzgodnienia spotkania w terminie dogodnym dla studenta po wcześniejszym ustaleniu szczegółów w Dziekanacie Wydziału Zamiejscowego w Krakowie.

 

 

czytaj więcej o Dyżury Dziekana

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 w Wydziale Zamiejscowym WSB w Krakowie

28 października 2017 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 w Wydziale Zamiejscowym WSB w Krakowie 

Nasi partnerzy