Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 Wydziału Zamiejscowego w Krakowie już za nami. Uroczystość odbyła się 26 października br. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Zostań praktykantem w New Players

Drogi Studencie, jesteś osobą zorganizowaną, chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w biurze oraz poznać niezbędne narzędzia do pracy w marketingu? Mamy coś dla Ciebie! Zdobądź doświadczenie na praktyce w firmie o znaczącej pozycji na rynku.

czytaj więcej o Zostań praktykantem w New Players

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

We wrześniowej, krakowskiej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń, cyklicznej inicjatywy Akademii WSB, wzięło udział ponad 600 osób. Uczestnicy rozwijali swoje kompetencje oraz nabywali nowe umiejętności z obszarów takich jak zarządzanie, pedagogika czy HR, w których Wydział Zamiejscowy Akademii WSB w Krakowie prowadzi studia podyplomowe.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

TUS Trening Umiejętności Społecznych - WRZESIEŃ 2019 - trwają zapisy

Zapraszamy na szkolenie TUS - Trening Umiejętności Społecznych, które odbędzie się 12-13 listopada 2019 r. w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Krakowie. Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzający wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne do tworzenia programów i prowadzenia zajęć treningów umiejętności społecznych z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z dysfunkcjami w sferze społecznej, z osobami ze spektrum autyzmu, z niepełnosprawnością intelektualną, z Zespołem Downa oraz zaburzeniami zachowania. 

 

czytaj więcej o TUS Trening Umiejętności Społecznych - WRZESIEŃ 2019 - trwają zapisy

Akademia WSB na Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019

Podczas tegorocznego Salonu Maturzystów Perspektyw w Krakowie, który co roku odwiedza ponad 10 tysięcy maturzystów, stoisko Akademii WSB odwiedził wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin.

czytaj więcej o Akademia WSB na Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019 

Nasi partnerzy