Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Awaria centrali telefonicznej w WZ Akademii WSB w Krakowie

W związku z awarią centrali telefonicznej w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Krakowie, bardzo prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 885 588 800. Za utrudnienia przepraszamy. 

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - Wydział Zamiejscowy w Krakowie

2 i 3 lutego 2019 roku odbyły się krakowskie  spotkania z Ekspertami Akademii WSB w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. W Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB gościli: dr inż. Paweł Sobczak,  mgr Beata Zawiślak, mgr Agnieszka Loska, mgr Józef Oczadły, dr inż. Rafał Karaś. 

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - Wydział Zamiejscowy w Krakowie

Narodowe Święto Niepodległości

1.jpg

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości wojewoda małopolski Piotr Ćwik zorganizował uroczyste spotkanie, które odbyło się w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, uczelni, nauki, polityki, kultury, biznesu oraz administracji. 

czytaj więcej o Narodowe Święto Niepodległości

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB

1.jpg

„Gaudeamus igitur...” tradycyjny hymn środowisk studenckich wybrzmiał podczas  inauguracji roku akademickiego 2018/2019 z udziałem władz Uczelni, zaproszonych gości i studentów. Uroczystość odbyła się 20 października 2018 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. 

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB

Wyjatkowy wykład "Edukacja w czasach idiokracji – w stronę mądrości i duchowości"

Krytyczna ocena systemu edukacji skłania do rozważań na temat metod oraz rozwiązań, które mogą wpłynąć na podniesienie poziomu kształcenia. Szczególną rolę w tym procesie odgrywa systematyczne podnoszenie kompetencji i kwalifikacji oraz kształtowanie zdolności poznawczych wśród nauczycieli. Podczas wykładu Pana prof. dr hab. inż. Janusza Morbitzera, który odbędzie się 17 listopada, godz. 10.00-11.30 w Akademii WSB WZ w Krakowie wskazane zostaną obszary, na które nauczyciel powinien zwrócić szczególną uwagę w procesie planowania własnego rozwoju (m.in. obszar rozwoju nowoczesnych technologii czy Internetu).

czytaj więcej o Wyjatkowy wykład "Edukacja w czasach idiokracji – w stronę mądrości i duchowości" 

Nasi partnerzy