Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

Aktualności

Artykuły

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

1.jpg

JM Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Krakowie, która odbędzie się 20 października 2018 r. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

Studia podyplomowe dofinansowane do 80%

Jeżeli zastanawiasz się nad podniesieniem swoich kwalifikacji - to właśnie teraz jest najlepszy moment. W województwie małopolskim realizowane są programy, które pozwolą na dofinansowanie Twoich studiów podyplomowych (również studiów MBAnawet do 80%.  Już dzisiaj wybierz kierunek studiów podyplomowych dla Siebie w Akademii WSB w Krakowie. My doradzimy Ci, z jakiej bonifikaty lub dofinansowania skorzystać.

czytaj więcej o Studia podyplomowe dofinansowane do 80%

Dr inż. Maciej Rostański na łamach Spidersweb.pl: Jak czytać wykresy i nie dać się zmanipulować?

Żyjemy w cywilizacji obrazkowej. Artykuły często poparte są różnego rodzaju wykresami – jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów, prawda? Na łamach Spidersweb.pl, największego portalu technologicznego w Polsce, o sztuce manipulacji wykresami i infografikami opowiada dr inż. Maciej Rostański, kierownik Katedry Informatyki w Akademii WSB.

czytaj więcej o Dr inż. Maciej Rostański na łamach Spidersweb.pl: Jak czytać wykresy i nie dać się zmanipulować?

Czy zastąpią nas roboty? Ekspert Akademii WSB dla Spiders Web

Niektóre zawody za chwilę znikną. Kto może czuć się zagrożony? Czy sztuczna inteligencja zastąpi agentów nieruchomości, prawników, a nawet lekarzy? 

czytaj więcej o Czy zastąpią nas roboty? Ekspert Akademii WSB dla Spiders Web

Gala absolwentów w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB

1.jpg

Gala  absolwentów studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB

czytaj więcej o Gala absolwentów w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB 

Nasi partnerzy