Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację jubileuszowego 25. Roku Akademickiego.

Uroczystość odbędzie się 26 października 2019 roku o godz. 10.00 w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

TUS Trening Umiejętności Społecznych - WRZESIEŃ 2019 - trwają zapisy

Zapraszamy na szkolenie TUS - Trening Umiejętności Społecznych, które odbędzie się 12-13 listopada 2019 r. w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Krakowie. Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia potwierdzający wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne do tworzenia programów i prowadzenia zajęć treningów umiejętności społecznych z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z dysfunkcjami w sferze społecznej, z osobami ze spektrum autyzmu, z niepełnosprawnością intelektualną, z Zespołem Downa oraz zaburzeniami zachowania. 

 

czytaj więcej o TUS Trening Umiejętności Społecznych - WRZESIEŃ 2019 - trwają zapisy

Akademia WSB na Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019

Podczas tegorocznego Salonu Maturzystów Perspektyw w Krakowie, który co roku odwiedza ponad 10 tysięcy maturzystów, stoisko Akademii WSB odwiedził wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego dr Jarosław Gowin.

czytaj więcej o Akademia WSB na Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Zapraszamy do udziału w szkoleniach i warsztatach, które w dniach 15-22 września 2019 r. poprowadzą eksperci Akademii WSB w ramach kolejnej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. W programie m.in. szkolenia z zakresu zarządzania, coachingu, zarządzania projektami, prawa pracy, pedagogiki, psychologii menedżerskiej i logistyki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a dla uczestników szkoleń przygotowano certyfikaty.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Rada Ekspertów Akademii WSB obradowała w Krakowie

20 sierpnia 2019 r. w Hotelu Qubus w Krakowie odbyło się kolejne posiedzenie Rady Ekspertów Akademii WSB. W spotkaniu uczestniczyli przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji zaangażowanych w upraktycznianie programów kształcenia na kierunkach Inżynieria Zarządzania oraz Bezpieczeństwo Narodowe realizowanych w Akademii WSB, Wydział Zamiejscowy w Krakowie.

czytaj więcej o Rada Ekspertów Akademii WSB obradowała w Krakowie 

Nasi partnerzy