Ważne terminy

1. Zgłoszenia do udziału w Konkursie: do dnia 30 września 2016 r.

REJESTRACJA ON-LINE

2. Pierwszy etap Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym: 3 - 17 października 2016 r.

Podczas pierwszego etapu zespoły uczestników (3-5 osobowe, w tym opiekun grupy) będą miały za zadanie przygotować pracę o tematyce związanej z transportem kolejowym w jednej z proponowanych kategorii:

I - projekt znaczka pocztowego,
II - fotografia,
III - projekt grafiki talerza dekoracyjnego.

3. Autorzy najlepszego projektu, wskazanego przez Szkolną Komisję Konkursową do dnia 30 października 2016 r., przejdą do drugiego etapu Konkursu – finału.

4. Finał konkursu: 15 listopada 2016 r.

Finał odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Uczestnicy będą mieli za zadanie w czasie 90 minut rozwiązać test jednokrotnego wyboru, który będzie składał się z 25 pytań zamkniętych o temtyce kierunkowej.