Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

I Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu

W dniu 20 marca 2018 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół Techniczno Informatycznych w Gliwicach odbędą się  I Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu

 

 

czytaj więcej o I Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu

Zawodowi futsaliści sprawdzili się na tle zawodników AZS WSB Dąbrowa Górnicza

Piłkarze ekstraklasowego Piasta Gliwice przeszli specjalne testy w zakresie sprawności psychomotorycznej. Podobnej diagnostyce poddani zostali również studenci z AZS WSB Dąbrowa Górnicza. Wszystko w ramach seminarium "Nowe narzędzia diagnostyczno-treningowe w zakresie sprawności psychomotorycznej zawodników futsalu" zorganizowanego przez Katedrę Transportu Szynowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Zawodowi futsaliści sprawdzili się na tle zawodników AZS WSB Dąbrowa Górnicza

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Pracownicy Katedry Transportu Szynowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej składają najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne wszystkim, dla których transport kolejowy jest bliski sercu. 

Niech nadchodzący rok obfituje w wiele sukcesów, będzie przepełniony szczęściem i radością oraz niech upływa w zdrowiu i ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Szczęśliwego Nowego Roku!!! 

Nasi partnerzy