Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Techniczna Transport Kolejowy 2017: Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość

W dniu 19 maja 2017 roku odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Techniczna Transport Kolejowy 2017: Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość organizowana przez Urząd Transportu Kolejowego w Warszawie.

czytaj więcej o Ogólnopolska Konferencja Naukowo - Techniczna Transport Kolejowy 2017: Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość

Relacja z seminarium "Bezpieczny przejazd kolejowo-drogowy"

Pociąg zderzył się z samochodem. Takie informacje pojawiają się w mediach regularnie - co zrobić, aby było ich jak najmniej? W czwartek 18 maja 2017 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej przeprowadziła Seminarium „Bezpieczny przejazd kolejowo-drogowy”, podczas którego miało miejsce kontrolowane zderzenie pojazdu szynowego z samochodem przy ul. Harcerskiej. Jego uczestnicy mieli również okazję wysłuchać cyklu referatów o bezpieczeństwie na przejazdach kolejowych.

czytaj więcej o Relacja z seminarium "Bezpieczny przejazd kolejowo-drogowy"

Seminarium „Symulatory dla kolei jako element poprawy bezpieczeństwa”

W dniu 11 maja 2017 r. odbyło się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej Seminarium „Symulatory dla kolei jako element poprawy bezpieczeństwa” organizowane w ramach cyklu konferencji pt. „Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski – 2017 Technika. Zarządzanie. Organizacja.”

czytaj więcej o Seminarium „Symulatory dla kolei jako element poprawy bezpieczeństwa” 

Nasi partnerzy