Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Prezentacje prac końcowych studentów studiów podyplomowych

W dniu 24 czerwca 2017 roku w Ustroniu odbyły się prezentacje prac końcowych studentów studiów podyplomowych "Zintegrowany System Zarządzania Bezpieczeństwem w Transporcie Kolejowym" oraz "Infrastruktura i Sterowanie Ruchem Kolejowym" organizowanych przez Katedrę Transportu Szynowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

Czech Raildays 2017

Studenci oraz pracownicy Katedry Transportu Szynowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięli udział w jednych z największych targów kolejowych w Europie - Czech Raildays 2017. 

czytaj więcej o Czech Raildays 2017

Wykład i spotkanie Członka Zarządu PKP S.A. ze studentami kolejarzami WSB

IMG_1531.JPG

W dniu 11.06.2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej spotkał się ze studentami studiów podyplomowych Infrastruktura i Sterowanie Ruchem Kolejowym oraz Logistyka i Spedycja w Transporcie Kolejowym oraz wygłosił referat pt. Regulacje i marketing w transporcie kolejowym dr Mirosław Antonowicz członek zarządu PKP S.A. 

Nasi partnerzy