Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Konferencja TRANSMEC 2017 - podsumowanie

W tym roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się w sumie 11 konferencji, warsztatów i szkoleń organizowanych w ramach cyklu konferencji pt. „Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski – 2017 Technika. Zarządzanie. Organizacja.”  

czytaj więcej o Konferencja TRANSMEC 2017 - podsumowanie

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O TRANSPORCIE KOLEJOWYM

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 19 grudnia 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych uczniów szkół średnich, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę z zakresu transportu kolejowego oraz wygrać atrakcyjne nagrody!

czytaj więcej o II OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O TRANSPORCIE KOLEJOWYM

Konferencja TRANSMEC 2017

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na konferencję TRANSMEC 2017 połączoną z:

 

Konferencją "Transport w obliczu procesów deglobalizacji w gospodarce światowej",  Seminarium "Zarządzanie ryzykiem w transporcie",  Semianrium "Przewóz materiałów niebezpiecznych",   Tradycyjną Wieczerzą Wigilijną Transportowców.


Konferencja TRANSMEC 2017 odbędzie się w dniu 14 grudnia 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Konferencja TRANSMEC 2017 

Nasi partnerzy