Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

Wytrwałość, inteligencja czy geny? Co decyduje o sukcesie na maturze?

Jak pracujesz nad sobą? Jakie nawiązujesz kontakty? Jakie masz cele? Na te i inne pytanie próbowali odpowiedzieć uczniowie VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego z Sosnowca. Pani dr Edyta Nowak-Żółty rozmawiała z uczniami o sile potencjału, rodzajach inteligencji, pokazała jak tworzyć mapy myśli. 

czytaj więcej o Wytrwałość, inteligencja czy geny? Co decyduje o sukcesie na maturze?

Terroryzm i zagrożenia XXI wieku

Uczniowie z klas policyjnych i mundurowych III LO z Dąbrowy Górniczej zawitała do Akademii WSB, gdzie miała okazję uczestniczyć w wykładzie dr Pauliny Polko pt. „Suma Wszystkich Strachów – Terroryzm i Inne Zagrożenia XXI Wieku” oraz poćwiczyć refleks i sprawność na strzelnicy. 

czytaj więcej o Terroryzm i zagrożenia XXI wieku

Early start of work: time and leisure management.

Młodzież szkół średnich dzięki wykładom organizowanym przez  Otwartą Akademię Nauki Akademii WSB, poszerza horyzonty,zdobywa praktyczne umiejętności warsztatowe oraz pogłębia wiedzę z wielu dziedzin nauki min. anglistyki. Spotkania z akademickimi wykładowcami to dla uczniów ciekawe doświadczenie, a także możliwość poznania Uczelni i zwyczajów akademickich.

czytaj więcej o Early start of work: time and leisure management.

Bądź legalny w sieci Internet! Świadomy = bezpieczny.

Spotkanie z Uczniami Zespołu Szkół Technicznych oraz V Liceum Ogólnokształcącego im. K.J. Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej uwrażliwiło Uczniów na specyfikę problemu cyberprzemocy oraz bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu.

czytaj więcej o Bądź legalny w sieci Internet! Świadomy = bezpieczny.

Logistyczne wyzwania dnia codziennego.

Logistyczne wyzwania dnia codziennego – to temat wykładu dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej. Okazuje się, że każdy ma wiele do powiedzenia w kwestii codziennej logistyki.

czytaj więcej o Logistyczne wyzwania dnia codziennego.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 

Nasi partnerzy