Uczestnicy wyprawy

UWAGA! Dołącz do wyprawy.

Jesteś studentem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej? Chciałbyś wziąć udział w "wyprawie życia"? Zgłoś się do nas!

Wystarczy, że przygotujesz swoje CV oraz kilka słów uzasadnienia dlaczego właśnie ty powinieneś wziąć udział w tym niezwykłym przedsięwzięcu. Prześlij przygotowane materioały na adres szefa wyprawy: asiadkowski@wsb.edu.pl do dnia 25.02.2014 r. do godz. 10.00

Kierownik wyprawy:

dr hab. Adrian Siadkowski - Adiunkt w Katedrze Pedagogiki WSB, naukowo zajmujący się problematyką kultury arabsko - islamskiej. Eksloprator kultur m.in. Jemenu, Jordani, Syrii, Libanu, MAroka. Na codzień funkcjonariusz Straży Granicznej.

Uczestnicy:

Zbyszek Kaczorek -  pasjonat podróży z przyczepą kampingową. Funkcjonariusz Straży Granicznej zaintersowany problematyką przestępczości zorganizowanej, w szczególności transgranicznym przemytem narkotyków i sposobami ich wykrywania.

Marcin Kefir - z wyksztacenia żołnierz zawodowy z zamiłowaniem do gór i żeglarstwa. Zainteresowania badawcze koncentrują się wokół wpływu kultury arabsko - islamskiej na bezpieczeństwo.