Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje dla Autorów

Planujemy wydanie monografii zawierającej artykuły Autorów konferencji. Monografia będzie punktowana – zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej – Autor artykułu otrzyma 20 pkt.

 

Wybrane artykuły po pozytywnych recenzjach ukażą się w czasopiśmie „Forum Pedagogiczne” (Wydaw. Naukowe UKSW, czasopismo na liście projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych”, indeksowane w bazach ERIH Plus, CEJSH, POL-index, BazHum, ICI World of Journals).

 

Prosimy o przestrzeganie wymogów edytorskich (dostępne w opcji „Wymagania edytorskie”) oraz przesłanie artykułów w nieprzekraczalnym terminie 30 września 2019 roku.

 

Prosimy o staranne przygotowanie tekstu pod względem merytorycznym, językowym oraz redakcyjnym. Ponadto prosimy, aby uwzględnić w treści swoich artykułów, iż publikacja będzie miała charakter monografii, a nie materiałów konferencyjnych. Artykuły powinny być oryginalne, dotychczas nigdzie niepublikowane.

 

Przy referatach kilkuosobowych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa indywidualnie dla każdej z osób uczestniczących w konferencji.

 

Prosimy o nadsyłanie tekstów artykułów, zgodnych z wymogami dostępnymi w opcji „Wymagania edytorskie” wraz z oświadczeniem Autora (dostępne w tej opcji) w postaci elektronicznej do dnia 30 września br. na adres jmorbitzer@wsb.edu.pl.

Pliki do pobrania 

Nasi partnerzy