OPIS WARSZTATÓW

TEMATYKA WARSZTATÓW:

Trampolina kojarzona jest zwykle ze sportem i ćwiczeniami gimnastycznymi dla dzieci
i dorosłych. Mniej znanym sposobem użycia trampoliny jest zastosowanie jej w celu zwiększenia potencjału ludzkiego.

Podczas warsztatów Profesor Kaplan zaprezentuje innowacyjne ćwiczenia na trampolinie aktywujące ludzki potencjał, w tym zwiększające samoocenę, koncentrację, radość z uczenia się, rozwój umiejętności twórczych, opanowanie futurystycznego (dalekowzrocznego) widzenia, poprawę umiejętności komunikacji międzyludzkiej.

Zostaną również zaprezentowane ćwiczenia i sposoby na stymulację i poprawę dalekowzroczności oraz aktywację sprawności motorycznej dzieci w przestrzeni klasowej.

Udział w warsztatach i wykładzie będzie potwierdzony certyfikatem.

Terminy warsztatów (do wyboru udział w jednej grupie):

• 24.03.2015 r. - godz. 14.30  (grupa II)

• 25.03.2015 r. - godz. 10.00  (grupa III)

Udział w warsztatach i wykładzie będzie potwierdzony certyfikatem.

Ilość miejsc ograniczona – max. 20 osób podczas jednego warsztatu.