XI Forum Bibliotekarzy Województwa Śląskiego

XI FORUM BIBLIOTEKARZY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
  "Biblioteka - priorytety i pomysły"

Termin: 27 marca 2015 r. (piątek) godz. 9.30 - 16.00

Miejsce: Sala Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu
                                 w Dąbrowie Górniczej,

przy ul. Cieplaka 1c, Dąbrowa Górnicza

Celem Forum jest określenie miejsca, jakie zajmują bibliotekarze i biblioteki w procesie tworzenia społeczeństwa wiedzy, nakreślenie kierunków rozwoju profesji bibliotekarza, promocja biblioteki jako instytucji edukacyjnej, zaprezentowanie nowych narzędzi w komunikacji z użytkownikiem biblioteki.

Celem Forum jest także integracja środowiska bibliotekarskiego. Wśród uczestników Forum znajdują się przedstawiciele bibliotek z Polski i z zagranicy.

Wymiana doświadczeń i poglądów możliwa będzie dzięki uczestnictwu pracowników różnych typów bibliotek: naukowych, publicznych, pedagogicznych i szkolnych.

Rejestracja uczestników zakończona