STABNET

STABNET S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze IT. Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz satysfakcji Naszych Klientów. Podejmujemy się realizacji zadań trudnych i skomplikowanych co zawsze poprzedzone jest wnikliwą analizą ryzyka, tak aby minimalizować wynikające z niego zagrożenia zarówno dla Naszych Partnerów jak i dla Nas. Nasz kapitał stanowią ugruntowane oraz stale rozwijane na wielu obszarach relacje z wiodącymi producentami sprzętu informatycznego. Daje nam to możliwość realizacji niestandardowych projektów gdzie rozwiązania składają się z wielu elementów różnego rodzaju sprzętu.

SOR

Company SOR Libchavy spol. s r.o. is an important Czech manufacturer of buses which offers modern type of buses and troltey buses, according to model series, even non-standard design, conforming the clients´ requests. Currently they manufacture buses in the length of 8.5m, 9.5m, 10,5m, 12 m, 13.5m and 18m in the design of urban, intercity and distant traffic. They are equipped with engine conforming to the requirements of the European Union ecologic standards. The customer can also select the drive - compressed natural gas – CNG, hybrid and electric motor drive. Automatic and also mechanical gearbox is available, as well as independent axles, retarder, disk brakes air-conditioning and further equipment. The company has business success both on the domestic and foreign market. It further provides service, repairs and sale of spare parts for SOR buses.

czytaj więcej o SOR

Master Sp. z.o.o.

Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej  „MASTER” Sp. z o.o. w Tychach jest nowoczesnym, spełniającym najwyższe wymagania Klientów przedsiębiorstwem, wykonującym kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów. Spółka specjalizuje się w wywozie odpadów, unieszkodliwianiu, selektywnej zbiórce  oraz energetyce odnawialnej. Master zapewnia swoim Klientom kompleksowość świadczonych usług w zakresie gospodarki odpadami i obrotu surowcami wtórnymi, polegającą na zagospodarowaniu wytwarzanych odpadów w sposób bezpieczny dla środowiska.

Pogoria Residence

Rezydencja Pogoria to stylowy obiekt hotelarski posiadający nowoczesne pokoje oraz restaurację i dwie sale bankietowo – konferencyjne. Udostępniamy Państwu w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny zaplecze konferencyjno – szkoleniowe.