Komitet Naukowy

Przewodniczący:

-        prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Członkowie:

-        prof. nadzw. dr hab. Eugeniusz Cieślak (Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach)

-        prof. nadzw. dr hab. Artur Gruszczak (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        prof. Eng. Vojtech Jurčák, PhD (Akademia ozbrojených síl gen.M.R.Štefánika, Liptovsky. Mikulaš, Słowacja)

-        prof. dr hab. Arkadiusz Letkiewicz (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        insp. dr hab. Izabela Nowicka (Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie)

-        prof. dr hab. Martin Petruf (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        płk rez. prof. dr hab. Adam Radomyski (Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie)

-        gen. bryg. pil. prof. nadzw. dr hab. Jan Rajchel (Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach)

-        prof. dr hab. Kazimierz Rajchel (Politechnika Rzeszowska)

-        prof. nadzw. dr hab. Adrian Siadkowski (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        prof. nadzw. dr hab. Robert Socha (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        prof. dr hab. Milan Sopoci (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        prof. nadzw. dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        prof. nadzw. dr hab. Ryszard Szynowski (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        płk rez. dr inż. Zdzisław Śliwa (Bałtycka Akademia Obrony w Tartu, Estonia)

-        kmdr dr hab. Jarosław Teska (Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni)

-        prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        prof. dr hab. Jan Wojnarowski (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        prof. nadzw. dr hab. inż. Krzysztof Załęski (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        prof. płk dr hab. Tadeusz Zieliński (Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie)

-        dr Paulina Polko (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

-        dr Rafał Rębilas (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)