Zapisy

W przypadku posiadania wolnych miejsc nabór  do Żłobka „Akademia Maluszka”  trwa cały rok.

Osoby, które są  zainteresowane zapisem dziecka do żłobka „Akademia Maluszka”  proszone są o pobranie i przesłanie elektronicznie, bądź dostarczenie osobiście do siedziby Żłobka wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Żłobek „Akademia Maluszka” realizuje w pierwszej kolejności cele Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej związane z zapewnieniem miejsc opieki nad dziećmi w wieku od 1 do 3 roku życia, których rodzicami lub opiekunami prawnymi są studenci, pracownicy oraz absolwenci uczelni. Istnieje możliwość przedłużenia opieki żłobkowej aż do 4 roku życia dziecka.

O kolejności przyjęcia dziecka do Żłobka Akademia Maluszka decyduje kolejność zgłoszeń.