Dlaczego warto do nas dołączyć?

Żłobek „Akademia Maluszka” to miejsce pełne uśmiechu, ciepła i życzliwości, gdzie Wasze Maluszki poczują domową atmosferę. Do każdego dziecka  podchodzimy indywidualnie, pozwalamy rozwijać swoją samodzielność, uczymy poznawania świata oraz budowania właściwych relacji z innymi.

Pod  czułym  okiem doświadczonych pedagogów, opiekunek dziecięcych i w kameralnym otoczeniu, maluszki mogą swobodnie się rozwijać i radośnie spędzać czas. Miejsce tworzą ludzie. To od nich zależy uśmiech dzieci i ich bezpieczeństwo.

Musisz pamiętać, że dziecko potrzebuje uwagi, czułości, miłości, bezpieczeństwa oraz akceptacji. Pierwsze lata życia to okres, który wpływa na kształtowanie się osobowości dziecka. Odpowiednio zbudowana więź, sprawia, że dziecko czuje się kochane, akceptowane i szanowane, a dzięki temu lepiej się rozwija. Warto się więc zastanowić jak zatroszczyć  się o właściwy rozwój  maluszka i zapewnić mu wartościową opiekę.

Godziny otwarcia "Akademii Maluszka":

Żłobek „Akademia Maluszka" czynny pn – pt 7.00 – 17.00

Weekend -  godziny otwarcia zostaną ustalane w oparciu o potrzeby rodziców

Zapewniamy opiekę do 10 godzin dziennie dla dzieci od  1 do 3  roku życia

Posiadamy wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzony
przez Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza