Najważniejsze informacje:

Żłobek „Akademia Maluszka” to placówka przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia, gdzie w miłej i kameralnej atmosferze dziecko może spędzić  twórczo czas poprzez uczestnictwo w zajęciach:

• muzycznych

• tanecznych

• plastycznych

• teatralnych

• językowo-logopedycznych

• wspierających rozwój poznawczy

ruchowych

• relaksacyjnych

"Akademia Maluszka" mieści się w budynku przy ul. Ludowej 42 w Dąbrowie Górniczej (osiedle Mydlice)Budynek spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa wyszczególnione w przepisach techniczno-budowlanych oraz przepisach o ochronie przeciwpożarowej. Wyposażenie żłobka stanowią nowoczesne, certyfikowane mebelki, zabawki i łóżeczka.

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 oraz w weekendy - zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez Rodziców.

Placówka powstała w szczególności z myślą o dzieciach studentów, absolwentów oraz pracowników Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ale do zapoznania się z ofertą „Akademii Maluszka” zapraszamy również rodziców niezwiązanych z naszą Uczelnią.

Nasze atuty:

• Kochająca dzieci kadra

• Zindywidualizowane podejście do każdego dziecka

• Dni adaptacyjne (możliwość towarzyszenia dziecku w pierwszych godzinach lub dniach spędzanych w żłobku)

• Zajęcia z rodzicami

• Edukacja poprzez zabawę

• Zajęcia na świeżym powietrzu

• Brak kryterium dochodowego oraz rejonizacji podczas rekrutacji

• Opieka także w weekendy i w czasie wakacji

• Możliwość kontynuowania opieki aż do 4 roku życia

Nasza misja:

Misją, jaką kieruję się Żłobek „Akademia Maluszka”, jest stworzenie miejsca,
gdzie maluszki czują się bezpiecznie, otoczone są troskliwą i czułą opieką,
a priorytetem pracowników jest rozwijanie osobowości i indywidualnych umiejętności dzieci,
zgodnie z ich potrzebami.

Ważne jest by dziecko podczas zajęć było uśmiechnięte, a prowadzone zabawy i ćwiczenia sprzyjały jego harmonijnemu rozwojowi. Gdy dziecko się uśmiecha, jest szczęśliwe i z łatwością przyswaja wiedzę i nowe umiejętności, poprzez co rozwija się twórczo i mądrze.

Polub nas na facebooku!

vvvv