Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Redaktor-PRAKTYKI PŁATNE

Nr oferty:

Numer referencyjny:

Stanowisko:

Ilość stanowisk pracy / miejsc pracy:

Forma zatrudnienia:

praktyka

Wymagania:

-umiejętność pisania dłuższych tekstów oraz krótkich newsów na portale internetowe,
-kreatywność i samodzielność w przygotowywaniu treści na portale tematyczne,
-pisanie tekstów w tematyce: analiza danych, badanie satysfakcji, badanie opinii, testy kompetencji, elektroniczna dokumentacja medyczna (Medfile), medycyna, farmacja,
-wysokie kompetencje językowe,
-dyspozycyjność

Opis stanowiska pracy:

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko REDAKTORA/COPYWRITERA w renomowanej agencji badawczej BioStat® w Rybniku.

Zakres obowiązków:

Osoba praktykująca na tym stanowisku będzie odpowiadać za redagowanie kreatywnych tekstów branżowych
z zakresu badań opinii, medycyny i farmacji, dostarczanie i obsługę treści na firmowych stronach oraz blogach Biostat®.
Ponadto praktykant będzie współpracować z innymi działami, aby korygować, udostępniać
i tworzyć treści związane z marketingiem, HR oraz IT.

Miejsce pracy:

Rybnik

Dodatkowe informacje:

Co oferujemy w zamian:

-możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i doświadczenia, we wiodącej firmie w branży badawczej na rynku,
-pracę stacjonarną w biurze w Rybniku;
-przyjazną atmosferę,
-najlepszą kawę w mieście,
-darmowy parking.

Dla najlepszych możliwość stałej współpracy!

Termin ważności oferty – oferta ważna do:

0000-00-00

Pracodawca – nazwa:

BioStat Sp. z o.o.

Pracodawca – kontakt:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres praca@biostat.com.pl
wpisując w tytule wiadomości REDAKTOR-praktyki płatne.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Wyślij CV i list motywacyjny pokaż formularz

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl