Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Stażysta/tka w Dziale Doradztwa

Nr oferty:

Numer referencyjny:

Stanowisko:

Ilość stanowisk pracy / miejsc pracy:

Forma zatrudnienia:

staż

Wymagania:

Jesteś idealnym kandydatem/tką jeśli:
➢ jesteś studentem/tką 4-5 roku lub absolwentem/tką kierunku prawo, rachunkowość,
finanse, ekonomia lub pokrewne,
➢ cechuje cię sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych
obowiązków,
➢ interesujesz się tematyką doradztwa i podatków,
➢ odbyłeś/aś praktykę w kancelarii lub administracji skarbowej.

Opis stanowiska pracy:

Opis stanowiska:
➢ pomoc w bieżących pracach Działu Doradztwa,
➢ wyszukiwanie interpretacji podatkowych oraz orzecznictwa,
➢ pomoc w przygotowywaniu projektów opinii i pism,
➢ pomoc przy przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych.

Zakres obowiązków:

Miejsce pracy:

Katowice

Dodatkowe informacje:

My oferujemy:
➢ płatny staż na podstawie umowy o praktykę absolwencką,
➢ elastyczny czas pracy,
➢ możliwość zdobycia doświadczenia w doradztwie podatkowym,
➢ pracę w dynamicznym zespole.

Termin ważności oferty – oferta ważna do:

0000-00-00

Pracodawca – nazwa:

Grupa Gomułka

Pracodawca – kontakt:

Prosimy o kierowanie aplikacji na adres mailowy grupa@gumulka.pl oraz o umieszczenie klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji".

Wyślij CV i list motywacyjny pokaż formularz

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl